« Strona Główna

budowa domów pod klucz - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Usługi glazurnicze, Budowa domów, mazowieckie, Katalogi budowlane, Remonty, Domki drewniane, Usługi ogólnobudowlane, Budownictwo mieszkaniowe, Budowa domów,


Kompleksowe remonty wnętrz - DOM + OGRÓD

Nasza firma powstała w 2011r. Od tamtego momentu stale rozwijamy ofertę usług. Odpowiednią jakość wykończenia i innych prac osiągamy dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i najlepszych materiałów. W ofercie naszych usług kompleksowe wykończenia wnętrz i remonty, budowa domów pod klucz, malowanie wnętrz metodą tradycyjną oraz natryskową, ogrodzenia nowoczesne, panelowe, stalowe i inne oraz napędy do bram i wideodomofony/domofony. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

www: http://domplusogrod.eu/

:: szczegóły

New-House Sp. z.o.o Sp.k

New-house to generalny wykonawca projektów domów jednorodzinnych realizowanych w całej Polsce. W ofercie firmy znajdziesz domy pod klucz o różnorodnej stylistyce i metrażu. Jeśli szukasz partnera przy realizacji wymarzonego projektu, koniecznie zajrzyj na stronę wykonawcy. Znajdziesz tam portfolio dotychczasowych prac wraz z ich kosztorysami oraz kalkulator budowy domów. Dzięki temu szybko wyliczysz kwotę, która pozwoli, by Twoje marzenie stało się rzeczywistością. Jeśli budowa domu, to tylko z

www: http://https://new-house.com.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana - budowlany GURU

Zespół - Budowlany GURU - składa się z ekspertów, którzy prowadzą każdy krok konstrukcji domu. Mamy na uwadze o każdy element na każdym etapie. Nasi ludzie posiadają przeszło 15-letnie doświadczenie w stawianiu domów. Dzięki wykorzystaniu ich wiedzy możemy zaoferować pomoc na tak dobrym poziomie. W naszej pracy wykorzystujemy współczesne metody, które pomagają w szybkim i skutecznym wzniesieniu domu. Działamy na terenie Poznania oraz w promieniu 50 km.

www: http://budowlanyguru.pl/

:: szczegóły

GAD-BUD Usługi budowlane - szczecin

Jesteśmy wielopokoleniową firmą rodziną o profilu firmy budowlanej działającą na terenie miasta Szczecin i okolic. Zajmujemy się budową domów, budynków gospodarczych oraz zajmujemy się wykańczaniem nowo powstałych budynków pod tzw. "klucz". Oprócz budownictwa oferujemy także szerokie usługi remontowe.

www: http://make-me-good.chost.pl/budowa.php

:: szczegóły

BUDOWA DOMU, FIRMA BUDOWLANA, USŁUGI BUDOWLANE, STAN DEWELOPERSKI, WYK

Budowa domu Warszawa i okolice. Zajmujemy się budową domów, rozbiórkami oraz remontami. Naszym głównym produktem jest tanie oraz szybkie budowanie domu pod klucz. Oczywiście w naszej bogatej budowlanej ofercie możemy dla Państwa wykonać także stan surowy lub stan deweloperski. Zajmujemy się również elewacjami domów, wykonujemy docieplanie budynków, rozbiórki, wyburzenia, wykończenia wnętrz wykonujemy także posadzki oraz tynki maszynowe. Zajmujemy się małymi budowami jak i tymi większymi. Naszą m

www: http://www.staszewski.com.pl/

:: szczegóły

STRONA GŁÓWNA :: Domy szkieletowe - zamieszkaj na swoim w kilka mies

Jesteśmy firmą budowlano - remontową , która istnieje od 2001 roku i może się pochawalić wieloma pracami co widać w naszej galeri zdjęc. Budujemy i remontujemy" pod klucz" . Nasza specjalnosc to budowa energooszczędnych domów szkieletowych drewnianych oraz solidne wykonanie, ale i też - kreatywne wykończenie wnętrz, niebanalne i z polotem. Przez lata opieramy się na poleceniach naszych zadowolonych klientów

www: http://www.floryszczakdomy.manifo.com/

:: szczegóły

Prodom Szczecin

Realizacja prac budowlanych dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych ze specjalizacją w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i szeregowej w stanie surowym otwartym, a także budową domów pod klucz z kompleksowym wyposażeniem.

www: http://prodom.szczecin.pl

:: szczegóły

PM-Bau.pl

Budowa domów - energooszczędnych, pasywnych, kosztorysy. Kierownik budowy, inspektor nadzoru, Kraków, Małopolska, Śląsk

www: http://www.pm-bau.pl/

:: szczegóły

Dabo Bogdan Szewczyk projekty i budowa domów jednorodzinnych pod klucz woj, śląskie

Nasza firma Dabo Bogdan Szewczyk działa na rynku od 2009 roku. W tym czasie wybudowaliśmy już wiele domów oraz kilkanaście obiektów przemysłowych. Mamy w swoim dorobku już wiele remontów również pod konserwatorem zabytków. Naszym atutem jest to, iż obsługujemy budowy kompleksowo tj. od POZWOLENIA na budowę po oddanie do użytku. Posiadamy własne biuro projektowe. Posiadamy również doswiadczenie na szkodach gorniczych.

www: http://fdabo.pl

:: szczegóły

Mega chaty budowa domów Gdańsk. Budowa domu.

LIDER to gwarancja jakości, dziesiątki ukończonych zleceń, rzesza zadowolonych klientów i ciągły wzrost poziomu oferowanych usług. Jesteśmy solidną firmą, która do każdej realizacji wkłada talent i serce. Na pewno docenisz: jakość, szybkość oraz swoje zadowolenie po wykonanej pracy.

www: http://megachaty.pl/

:: szczegóły

Budowa domów Warszawa

Szeroko pojętym budownictwem, firma KOS trudni się z powodzeniem od wielu lat. Wieloletnie doświadczenia oraz szeroka gama wykonywanych usług budowlanych pozwala nam zagwarantować Państwu budowę domu jednorodzinnego z zachowaniem najwyższych standardów jakości jak i zasad sztuki budowlanej. Budujemy domy oraz wszelkiego rodzaju budynki innego przeznaczenia od fundamentów do zakresu ustalonego z inwestorem. Realizujemy zarówno stany surowe jak i podejmujemy się budowy pod klucz.

www: http://www.budowa.zs.pl/

:: szczegóły

Perfekko - DOMY CAŁOROCZNE

Oferta budowy Zdrowego Domu Energooszczędnego w 3 miesiące na działce klienta. W cenie projekt, pozwolenie, realizacja budowy, fundamentowanie, odbiory. W ofercie również ciężka, ciepła 100% zdrowa ściana. Technologia i tworzący się mikroklimat w domu zalecany alergikom, astmatykom oraz wszystkim pragnącym mieszkać zdrowo. Proponowane standardy to szkielet, Perfekko oraz Perfekko Supro.

www: http://www.perfekko.pl/

:: szczegóły

Arte-Bud

Firma Arte-Bud to blisko 20 letnie doświadczenia kadry założycielskiej w obszarach branży budowlanej przy realizacji zadań o bardzo zróżnicowanych wymaganiach. W swojej ofercie posiadamy kompleksowy zakres usług budowlanych. Zapewniamy solidną i terminową realizację podejmowanych zleceń. Oferta Arte Bud sp. z o.o. - Generalny Wykonawca dedykowana jest zarówno do Inwestorów Indywidualnych jak Inwestorów Instytucjonalnych i Korporacyjnych.

www: http://www.arte-bud.pl/

:: szczegóły

Tworzymy projekty i budujemy domy jednorodzinne pod klucz -Ty wybieras

Firma AMADE powstała w 1992. Zajmujemy się tworzeniem projektów oraz budową domów jednorodzinnych pod klucz. Wybudowaliśmy około 200 domów jednorodzinnych na terenie Wielkopolski. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą oraz zwiedzenia galerii naszych projektów i realizacji. W tej chwili w naszej ofercie znajduje się 5 projektów domów jednorodzinnych, parterowych lub z poddaszem użytkowym już od 82 m2 powierzchni użytkowej.

www: http://amade.pl/

:: szczegóły

Budowa DomĂłw Jednorodzinnych Wrocław

Firma budowlana AVERD Budownictwo z Wrocławia oferuje profesionalne usługi budowlane. Głównym profilem dzialalnosci firmy Averd jest budowa domów jednorodzinnych pod klucz, lub budowa domu w stanie surowym otwartym. Obszar na którym Averd Budownictwo wykonuje usługi budowlane to Wrocław, województwo Dolnoslaskie oraz Wielkopolskie. Firma posiada duze doswiadczenie w wykonywaniu budynków jednorodzinnych, doswiadczenie zdobyte podczas realizacji dziesiatek inwestycji budowlanych. Ponadto Averd oferuje: wykonywanie robót ziemnych, usługi murarskie, usługi ciesielskie, usługi dekarskie.

www: http://www.averd.pl/

:: szczegóły

Budowa domów Wrocław

Zajmujemy się kompleksowym budowaniem domów Wrocław i okolice. Wg potrzeb inwestora możemy zbudować dom do stanu surowego, developerskiego lub pod klucz. Mamy wykwalifikowanych pracowników, kierownika budowy, geodetę, instalatorów. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji, zapewniamy własne materiały budowlane. Skontaktuj się z nami a porządzimy dokładny kosztorys i ofertę.

www: http://www.everest-budownictwo.pl/

:: szczegóły

Budowa domĂłw Warszawa, projekty domĂłw - WIM Group s. c.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie domów jednorodzinnych, zabudowy szeregowej i bliźniaczej, willi, rezydencji. Budujemy od A do Z w oparciu o nasze sprawdzone brygady budowlane i naszych Kierowników Budów oraz Inspektorów Nadzoru. Współpracujemy z agencjami nieruchomości, z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych, z architektami i geodetami. Podczas budowy Państwa domu przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z kompleksową realizacją budowy domu do stanu „Pod klucz”. Wszelkie informacje, wyceny pod nr tel. 501 076 972 lub e-mail biuro@wimgroup

www: http://www.wimgroup.pl/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych Gdynia

Usługi budowlane - Dachmur - tynki, regipsy, posadzki, remonty mieszkań i budowa domów Gdynia, Wejherowo, Gdańsk, woj. pomorskie. Serdecznie zapraszamy Państwa - remonty budowlane, budowa pod klucz Gdynia, Gdańsk, pomorskie.

www: http://www.dachmur.wer.pl/

:: szczegóły

Budowa domów jednorodzinnych - Strona główna

Jesteśmy obecni na rynku od 1991 roku i z powodzeniem budujemy domy jednorodzinne zarówno pod klucz jak i w stanie surowym. Zapewniamy pełną i fachową obsługę techniczną, architektoniczną, pomoc w aranżacji wnętrz, doradztwo, pomoc w załatwieniu formalności zarówno w początkowym etapie budowy jak i przy odbiorze budynku. Zadowolenie Inwestora pozostaje dla nas najważniejszym celem. Dla potwierdzenia naszych kwalifikacji możemy wykazać się licznymi referencjami oraz przedstawić liczne inwestycje w trakcie realizacji w różnym stopniu zaawansowania.

www: http://www.twojdom.strefa.pl/

:: szczegóły

Budowa domĂłw, remonty - Ascon

Firma Ascon oferuje kompleksowe prace budowlane i remontowe. Pomożemy dopełnić formalności potrzebnych do rozpoczęcia i zakończenia budowy, zapewnimy fachowych wykonawców, dostarczymy materiały budowlane, poprowadzimy budowę oraz doradzimy we wszystkich kwestiach, związanych z całym procesem inwestycyjnym.

www: http://www.ascon-am.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana Mar-Bud usługi budowlane, remonty, domy pod klucz,

Firma budowlana Mar-Bud to firma rodzinna z wieloletnią tradycją wykonująca usługi budowlane, remonty, budowa domów pod klucz, wykonuje prace na wysokościach oraz elewacje styropianowe i tradycyjne,kompleksowe remonty domów i mieszkań,układanie płytek, paneli podłogowych,budowa ogrodzeń,suche tynki,sufity podwieszane,malowanie dachów,suchą zabudowę płytą gipsowo-kartonową,malowanie,tapetowanie,gładzie gipsowe,murarstwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.firmabudowlanamarbud.pl

:: szczegóły

Wykańczanie wnętrz, remonty mieszkań, regipsy, tynkowanie, murowanie - Janusz i Tadeusz Pater

Chcesz mieć profesjonalnie wykończone wnętrze, solidnie wymurowany dom, uzyskać fachową poradę - a wszystko to w atrakcyjnej cenie? Zgłoś się do nas, a zajmiemy się Tobą kompleksowo!! Budowa domu pod klucz, malowanie, tynkowanie, układanie parkietu, glazury, paneli podłogowych, terrakoty - to nasz chleb powszedni!

www: http://uslugibudowlane.szczecin.pl/

:: szczegóły

KOS - firma budowlana

Firma budowlana KOS powstała w 2006 roku na bazie WIEDZY i DOŚWIADCZENIA zdobytego przez współzałożyciela firmy. Działamy na terenie województw: mazowieckiego, pomorskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego. Proponujemy usługi zarówno jako generalny wykonawca oraz podwykonawca. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości.

www: http://fphu-kos.pl

:: szczegóły

F.P.U.H Wysokie - Henryk DroĹźdĹźak

Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Wysokie - Henryk Drożdżak. Wykonujemy remonty, docieplenia, domy pod klucz, dachy oraz różnego rodzaju prace budowlane.

www: http://fpuhwysokie.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana M1 Wrocław - usługi budowlane i budowa domów

Firma budowlana M1 Wrocław poleca roboty i usługi budowlane. Budowa domów pod klucz. Polecamy takie prace jak: roboty ziemne, murowanie ścian, roboty i usługi dekarskie, wylewanie posadzek, ocieplanie domów i budynków, sufity podwieszane, układanie kostki brukowej, usługi tynkarskie. Atrakcyjne ceny. Sprawdź sam!

www: http://www.budowlane.wroclaw.pl

:: szczegóły

Firma Remont budowa domów jednorodzinnych i pensjonatów

Firma Remont specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i pensjonatów. Obecnie zatrudniamy 14 osób. Budowa domu jednorodzinnego o powierzchni 150 m2 w stanie surowym zajmuje nam średnio około 65 dni roboczych, w zależności od stopnia trudności.. Organizujemy pełną logistykę na terenie budowy. Posiadamy niezbędne narzędzia potrzebne w budownictwie jednorodzinnym: szalunki stropowe 250 m2, rusztowania elewacyjne 200 m2, winda dekarska spalinowa łamana, wysokość robocza 31 m, dwa samochody skrzyniowe 7 - osobowe, elektronarzędzia.

www: http://www.remont-tyberiusz.pl

:: szczegóły

PanHeniek.pl

Budowa domów Warszawa *Stany surowe, deweloperskie, "pod klucz" modernizacje i przebudowy budynków * prace wykończeniowe * remonty i przebudowy dachów * remonty kominów * remonty tarasów * ogrodzenia

www: http://www.panheniek.pl/

:: szczegóły

Budowa i projektowanie domów z bala.

Budujemy i projektujemy domy z grubych bali drewnianych prostokątnych i okrągłych, wysuszonych do wilgotności 15-19%. Naszą specjalnością są domy z bala w "paczkach" wysyłane do samodzielnego montażu. To całkowicie szczelne , mocne i ciepłe domy, nie wykazujące ruchów konstrukcji z powodu dosychania drewna podczas eksploatacji. To unikatowa oferta. Wykonujemy projekty indywidualne, oferujemy nasze gotowe , adoptujemy typowe. Projektujemy wnętrza i wykonywane przez nas meble. Prowadzimy budowy pod klucz , również jako inwestor zastępczy; od uzyskania pozwolenia na budowę do uzyska

www: http://www.stronwood.pl/

:: szczegóły

Strongwood Polska - Domy z bali

Budowa domów z bala z doskonale wysuszonego drewna do wilgotności 15-19%. Domy te budowane w technologii XXI wieku nie osiadają , nie wykazują ruchów związanych z dosychaniem drewna , są proste w konstrukcji, szczelne i ciepłe. Można je zbudować we własnym zakresie lub wynająć firmę budowlaną, która nie musi mieć doświadczenia w budowie domów z bala.

www: http://www.strongwood.pl/

:: szczegóły

Budowa domów

Serwis poświęcony problematyce budowy domów jednorodzinnych i nie tylko. Poruszamy takie tematy jak wybór działki, zabezpieczenie planu, wybór projektu, zalety i wady domów drewnianych, sposoby finansowania inwestycji . Informacje przydatne dla inwestorów którzy rozpoczynają jakiekolwiek działania w kierunku budowy własnego wymarzonego domu

www: http://www.budowa-domow.com/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 6 0 0