« Strona Główna

beton komórkowy - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Cement, Cegły, Budowa domów, Pokrycia dachowe, Inne,


Dystrybucja cementu, portlandzki, wieloskładnikowy, Górażdże Cement S.A. - ROCAL

Firma działa na rynku budowlanym już od 1993 roku. Od 2000 roku jesteśmy dystrybutorem cementu produkcji Górażdże Cement S.A. Zajmujemy się zaopatrywaniem hurtowni i składów budowlanych w materiały takie jak: cement, wapno, ceramikę budowlaną, beton komórkowy, kostkę brukową, kruszywa do betonu itp. Cechuje nas wysoka jakość obsługi oraz niskie ceny. Zapraszamy do współpracy!

www: http://rocal.pl/produkty-gorazdze-cement

:: szczegóły

Internetowy skład budowlany hurtowniabudowlana24.pl

Internetowa hurtownia budowlana posiada w swojej ofercie asortyment kilkudziesięciu tysięcy produktów najwyższej jakości, wyłącznie znanych producentów. Dzięki niej możesz zamówić potrzebne materiały budowlane do zrealizowania Twojej inwestycji bez wychodzenia z domu.

www: http://hurtowniabudowlana24.pl/

:: szczegóły

Saczel ::: Budowa domów Katowice Kraków Częstochowa

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego na terenie całego kraju. Działamy na rynku od 1994 roku. Wśród odbiorców naszych usług znalazły się zarówno firmy jak i klienci indywidualni.

www: http://www.domyzpianobetonu.pl/

:: szczegóły

Pokrycia dachowe Gliwice - hurtownia budowlana

Głównym filarem działalności gliwickiej firmy Smolnik jest sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych w ramach dystrybucji detalicznej jak i hurtowej. W ofercie naszej hurtowni budowlanej z Gliwic znajdą Państwo pokrycia dachowe, ceramikę budowlaną, konstrukcje aluminiowe, chemię budowlaną, stal zbrojeniową, beton komórkowy, rynny gamrat i inne materiały, niezbędne w trakcie budowy domu. Oferta hurtowni budowlanej Smolnik obejmuje również szereg innych materiałów budowlanych, takich jak gipsy, płyty, cement, styropian, papy, maty, piasek i inne materiały potrzebne na każdej budowie. Zap

www: http://www.smolnik.com.pl/

:: szczegóły

MIRPOL - Wyroby hutnicze, maszyny budowlane, autozłom, złom, serwis, stacja kontroli pojazdów, Graje

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży stali, materiałów budowlanych,tworzyw sztucznych, instalacji sanitarnych, skupu złomu.

www: http://www.mirpolspzoo.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0