« Strona Główna

beton architektoniczny - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Wyroby betonowe, Budowa domów, Chemia budowlana,


beton architektoniczny

Zajmujemy się wykonywaniem elementów betonu architektonicznego, które jest ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem do wnętrz. Oferujemy płyty betonowe oraz kolekcję oryginalnych płytek, okładzin 3D z betonu architektonicznego, które dają wiele możliwości kreowania i aranżowania wnętrz.

www: http://http://www.artbeton-format.pl/

:: szczegóły

Produkcja elementów z betonu grc - GRC SERVICE

Przedsiębiorstwo GRC Service działa na rynku od 2007 roku, zajmując się produkcją elementów z betonu GRC w Krakowie. Beton GRC z Krakowa produkowany przez firmę GRC Service można zastosować jako płyty chodnikowe, płyty z betonu architektonicznego lub inne elementy architektoniczne GRC.

www: http://grcservice.pl/

:: szczegóły

Beton architektoniczny

Artis Visio – modelujemy beton architektoniczny. Oferujemy płyty betonowe i gipsowe oraz kolekcję płytek i okładzin 3d z betonu architektonicznego, które dają wiele możliwości kreowania i aranżowania przestrzeni. Możemy wykonać również wielkogabarytowe donice betonowe oraz meble z betonu architektonicznego na indywidualne zamówienie.

www: http://artisvisio.pl/

:: szczegóły

Kolumny architektoniczne, kolumny betonowe

Pracownia kolumn architektonicznych, betonowych w stylu romantycznym, kolumny z elementów, kolumny toskańskie, romańskie, beczkowe i świecowe. Kolumny wykonane są z elementów z białego betonu dodatkowo wzmocnionych powierzchniowo siatką z drutu stalowego o średnicy 2,5 mm. Elementy mają w środku otwór. Grubość ścianki elementu wynosi4 cm. Kolumna o wysokości 2,5 m składa się z 5 elementów.

www: http://kolumny.org.pl/

:: szczegóły

AMBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Marek Arnold

Strona firmy AMBUD przedstawiająca sprzedaż specjalistycznych materiałów budowlanych z zakresu chemii budowlanej, Projekty budowlane i architektoniczne, Chemia budowlana, Materiały budowlane, Uszczelnienia, Renowacje, Docieplenia, System renowacji betonów i dachów, Termoizolacje budynków, Hydroizolacje - balkonów i tarasów, fundamentów i basenów, Przepony poziome, Naprawa posadzek i konstrukcji betonowych, Renowacja starych elewacji, Odświeżanie i malowanie betonów architektonicznych, Renowacja kostki brukowej, Uszczelnianie obiektów architektonicznych, Tynki i zaprawy budowlane, Masy zal

www: http://www.ambud.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0