« Strona Główna

audyt energetyczny - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Instalacje gazowe, Budownictwo drogowe, Ogrzewanie, małopolskie, Budowa domów, Usługi ogólnobudowlane, zachodniopomorskie, śląskie, Budownictwo mieszkaniowe, Sklepy on-line, Inne, Katalogi budowlane, Projekty domów,


Charakterystyka Enegetyczna Budynku - CEB.COM.PL

Firma CEB.COM.PL specjalizuje się w obliczaniu zużycia energii i wyznaczaniu oceny cieplnej (termoizolacyjnej) budynków. Analizę energetyczną przestawia się w: audycie energetycznym, audycie remontowym, świadectwie charakterystyki energetycznej, projektowanej charakterystyce energetyczna oraz w audycie efektywności energetycznej. Analizę energetyczną można potwierdzić badaniem kamerą termowizyjną termografią. Wykonujemy również kontrole systemów ogrzewania lub chłodzenia budynków.

www: http://www.ceb.com.pl/

:: szczegóły

Home

Studio Projektów Sanitarnych zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem sieci i instalacji sanitarnych. Wykonujemy audyty energetyczne i remontowe, projekty termomodernizacji i modernizacji instalacji c.o. Wykorzystujemy Odnawialne Źródła Energii. Pomagamy otrzymać dofinansowanie do OZE.

www: http://sps-studio.pl/

:: szczegóły

Certyfikat energetyczny Gdańsk

Firma Ordesa jest cenioną firmą w zakresie wykonywania certyfikatów energetycznych.Działa w zakresie: audyty energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej, charakterystyka energetyczna i inne. Działamy na terenie: Gdańsk, Sopot, Gdynia (Trójmiasto) i okolic.

www: http://www.ordesa-audyty.pl/

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne Poznań

Biuro Usług Technicznych to wieloletnia praktyka. Zawodowy audytor energetyczny i licencjonowany rzeczoznawca majątkowy. Sporządzamy certyfikaty energetyczne. Nasze certyfikaty sporządzane są w sposób określony w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury. Proponujemy także szeroką pomoc związaną z wynajmem mieszkania. Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia kredytu. Pomagamy także przy negocjacji ceny sprzedaży nieruchomości. Poznań 604 127 624.

www: http://www.biuro-uslug-technicznych.pl

:: szczegóły

Certyfikat energetyczny

Certyfikat energetyczny można otrzymać po przeprowadzeniu badań specjalistycznym urządzeniem na podczerwień, które zbada czy z obiegiem ciepła jest wszystko w porządku. Jest wszystko będzie dobrze zostanie wystawiony certyfikat. Pracownicy firmy sprawnie i szybko przeprowadzą audyt energetyczny w bardzo przystępnej cenie. Zapraszam serdecznie.

www: http://www.energetyczneswiadectwo.com.pl/

:: szczegóły

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin

Świadectwa (Certyfikaty) Energetyczne Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie, poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami. Kaweccy s.c. ul. Podwale 2 42-500 Będzin woj. śląskie tel. 509 050 305, 505 100 668 tel/fax: 32 761 98 97 www.kaweccygroup.pl

www: http://www.kaweccygroup.pl/

:: szczegóły

Świadectwa Energetyczne Śląsk

Śląskie Centrum Certyfikacji Energetycznej oferuje wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej na terenie województw: śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Oferujemy niskie ceny, wysoką jakość i krótki czas realizacji. Serdecznie zapraszamy. [url=http://www.certyfikatyslask.pl]świadectwa energetyczne[/url]

www: http://www.certyfikatyslask.pl/

:: szczegóły

Audyt energetyczny

Jeśli intryguje cię szeroko pojęta ochrona przyrody i sprawy z nią związane, odwiedź stronę internetową firmy ENE.CO. Dowiesz się między innymi jak powstają przydomowe oczyszczalnie nieczystości jak również jak wygląda uzdatnianie wody. Firma ENE.CO przedstawia nam takie kwestie jak energia odnawialna jak również walory jej szerokiego zastosowania. ENE.CO zaleca ekonomiczność zużycia energii podczas procesów produkcyjnych, dlatego zaznacza, że przy asyście fachowców, jakimi dysponuje, wskazane jest przeprowadzić audyt energetyczny w przedsiębiorstwie.

www: http://ene.com.pl

:: szczegóły

Przydomowe oczyszczalnie

Jeżeli interesuje cię szeroko pojęta ochrona środowiska a także problemy z nią związane, wejdź firmowy blog firmy ENE.CO. Dowiesz się na przykład jak działają przydomowe oczyszczalnie ścieków a także jak wygląda uzdatnianie wody. Autor przybliża nam takie kwestie jak energia odnawialna a także zalety jej szerokiego zastosowania. Blog ENE.CO zaleca ekonomiczność zużycia energii w czasie procesów produkcyjnych, dlatego podkreśla, że przy asyście profesjonalistów, należało by zrealizować audyt energetyczny w przedsiębiorstwie.

www: http://energetykaodnawialna.com.pl

:: szczegóły

świadectwo energetyczne

Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków.

www: http://www.audyt7.pl/

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne Chełm

Dla dużej części osób, które po minionym kryzysie, starają się jak najwięcej zaoszczędzić, bardzo cenną informacją będzie to, ile ich dom wykorzystuje energii. Koszty energii wpływając bardzo na budżet każdego domu i lokalu. Aby dowiedzieć się ile w przybliżeniu będziemy płacić trzeba zlecić fachowcowi wykonanie świadectwa energetycznego. Cena takiej usługi ustalana jest najczęściej indywidualnie, jednak przeważnie rozpoczyna się od 350zł.

www: http://www.swiadectwa-energetyczne-chelm.pl/

:: szczegóły

Zabrze certyfikat, audyt Gliwice Katowice

Witam osoby zainteresowane: świadectwem charakterystyki energetycznej audytem energetycznym inwentaryzacją budowlaną Świadectwa wykonuję dla budynków ( domów jednorodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych, warsztatów, lokali usługowych, budynków produkcyjnych) na terenie województwa śląskiego ( Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Mysłowice, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Tychy, Ruda Śląska) Audyt będący podstawą do uzyskania premii termomodernizacyjnej wykonuję zgodnie z ustawą o wspieraniu termomodernizacji i remontów Przygotowuję pełną dokumentację dla banku, wskazującą warian

www: http://www.tgolder.pl/

:: szczegóły

Świadectwa energetyczne Kraków, Tarnów i okolice

Jak budować i mieszkać energooszczędnie? GS ENERGIA wprowadza budynki w nowy wymiar oszczędności po przez analizy techniczno-ekonomiczne oraz konsulting energetyczny. Skupiając się przede wszystkim na wykonywaniu specjalistycznych opracowań tj. świadectwa energetyczne, projektowe charakterystyki energetyczne, audyty energetyczne, pakiety energetyczne źródeł odnawialnych oraz projektowanie i realizacje „obiektów i instalacji nisko energetycznych ”, celem efektywnego gospodarowania energią.

www: http://www.gsenergia.pl

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne warszawa, �iadectwa energetyczne warszawa,

Świadectwa energetyczne budynków i lokali mieszkalnych oraz audyt energetyczny na terenie Warszawy i okolic. Tanio, szybko i solidnie. Specjalizujemy się także w projektowaniu sieci i przyłączy ciepłowniczych.

www: http://www.gastar.com.pl/

:: szczegóły

Kamera termowizyjna - Energero

Energero Firma dobrze usytuowana na naszym rynku jej doświadczenie jest bardzo dużą zaletą dzięki czemu morze szczycić się fachową obsługa na bardzo wysokim poziomie. Świadczymy takie usługi jak sporządzanie audytów, sporządzaniem świadectw energetycznych, termowizja budynków i urządzeń i wiel innych.

www: http://www.energero.pl/

:: szczegóły

Świadectwo energetyczne DomArtic

Bez świadectwa energetycznego zgłoszenie zakończenia budowy nie zostanie przyjęte! Certyfikat jest niezbędny gdy kupujemy lub sprzedajemy dom lub mieszkanie na rynku wtórnym!W przypadku przebudowy, remontu domu właściciel jest zobowiązany uaktualnić jego świadectwo energetyczne! Zapraszamy na niezobowiązujące konsultacje naszego biura na Stałej Wystawie Budownictwa przy ul Klimeckiego 14 pawilon 8D, 30-705 Kraków

www: http://audytenergetyczny.domartic.pl/

:: szczegóły

Argox Eco Energia

Firma Argox Eco Energia specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie energetycznym, mającym na celu efektywne wykorzystanie energii. Oszczędności energii w budownictwie mają służyć świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowane charakterystyki energetyczne, audyty energetyczne i remontowe. Specjaliści Argox Eco Energia posiadają wymagane prawem uprawnienia, ubezpieczenia oraz bogate doświadczenie w wykonywaniu wszystkich wymienionych certyfikatów i dokumentacji.

www: http://www.argoxee.com.pl/

:: szczegóły

Argox Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych

Firma ARGOX specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, w tym zajmuje się przygotowaniem procesu inwestycyjnego, nadzorem nad realizacją inwestycji, zakończeniem, rozliczeniem i przekazaniem inwestycji do użytkowania. W związku z nowelizacją ustawy Prawo budowlane oferta firmy poszerzona została o sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej i projektowanych charakterystyk energetycznych. Firma wykonuje również audyty energetyczne i remontowe na potrzeby termomodernizacji.

www: http://www.argox.com.pl/

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne Warszawa

Mazowiecki Zespół Certyfikatorów Energetycznych Jesteśmy zespołem certyfikatorów uprawnionych do wydawania świadectw energetycznych i przeprowadzania audytów energetycznych. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali użytkowych, domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej. Świadczymy doradztwo w zakresie oszczędności energii. Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Piaseczna, Raszyna i okolic oraz Radomia. Nasi certyfikatorzy posiadają przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie

www: http://www.certyfikatymazowsze.pl/

:: szczegóły

Audyt energetyczny | Certyfikat energetyczny Świadectwo energetyczne

Nasi audytorzy wykonali kilkaset budynów w tym osiedli i budynków wielkokubaturowych. Posiadamy rozbudowaną sieć certyfikatorów co czyni nas szybkimi i doświadczonymi. Sugerowana wycena netto usługi uzależniona jest od typu budynku, powierzchni użytkowej, kompletu niezbędnych informacji i dokumentacji, ilości obiektów. Cena świadectwa energetycznego: - od 149 PLN dla mieszkań, - od 299 PLN dla domków jednorodzinnych - od 899 PLN dla obiektów wielorodzinnych i budynkow indywidulanych do pow 3000m2 - od 1999 PLN dla obiektow wielorodzinnych i budynków indywidulanych typu galerie i sklepy h

www: http://www.audytorzy-energetyczni.info/

:: szczegóły

KABE-ENERGIA - świadectwa energetyczne/certyfikaty energetyczne

KABE-ENERGIA - solidna firma specjalizująca się w sporządzaniu świadectw charakterystyki energetycznej (tzw. certyfikatów energetycznych) budynków i lokali oraz charakterystyk energetycznych do projektów architektoniczno-budowlanych. Obszar działania: Kraków i okolice. Gwarancja atrakcyjnej ceny oraz szybkiej i profesjonalnej realizacji zamówienia, której dokona dla Państwa doświadczony i wykwalifikowany certyfikator. Zapraszamy serdecznie!

www: http://www.kabe-energia.pl/

:: szczegóły

Świętokrzyskie Centrum Certyfikacji Budynków.

Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej oraz hal produkcyjnych.

www: http://www.certyfikatenergetyczny-kielce.pl/

:: szczegóły

Świadectwo Energetyczne » Certyfikat Energetyczny » Audyt

Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej, audyt energetyczny, doradztwo techniczne. Konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji oraz profesjonalne wykonanie. Zapraszamy na stronę www.e-certyfikacja.com.pl gdzie można zapoznać się z naszą ofertą.

www: http://www.e-certyfikacja.com.pl/

:: szczegóły

Certyfikat świadectwo energetyczne budynku tanio Łódź Śląsk Warszawa

Firma wykonuje audyty energetyczne budynków na potrzeby ich termomodernizacji. Specjalnością są certyfikaty energetyczne - świadectwa charakterystyki energetycznej wszelkiego rodzaju obiektów na terenie całego kraju.

www: http://swiadectwoenergetyczne.098.pl/

:: szczegóły

Audyt energetyczny certyfikaty świadectwa energetyczne kosztorysy

W związku z wprowadzeniem obowiązku od 1 stycznia 2009 r., oferujemy fachowe świadectwo energetyczne, inaczej certyfikat energetyczny, dla lokali mieszkalnych, budynków oraz części budynków stanowiących samodzielną całość techniczno-użytkową, zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuką inżynierską.

www: http://ww.kosztorysy-budowlane.pl/

:: szczegóły

DobryCertyfikat.pl - portala społeczności certyfikatorów energetycznych

Portal społeczności certyfikatorów energetycznych. Znajdź osobę która wykona dla ciebie certyfikat energetyczny budynku lub mieszkania.

www: http://dobrycertyfikat.pl/

:: szczegóły

Certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne

Firma CERT-Energy specjalizuje się w sporządzaniu świadectw energetycznych (certyfikatów energetycznych) dla lokali mieszkalnych, budynków oraz osiedli. Od dnia 1 stycznia 2009r. certyfikaty energetyczne (świadectwa energetyczne) stajy się obowiązkowym krokiem w przypadku nieruchomości oddawanych do użytku oraz nieruchomości istniejących przeznaczonych do obrotu (sprzedawanych lub wynajmowanych). Certyfikaty energetyczne (świadectwa energetyczne) są dokumentem wykonywanym przez uprawnionego specjalistę, ważny przez 10 lat, którego podstawą jest charakterystyka energetyczna nieruchomości

www: http://www.swiad-energ.com.pl/

:: szczegóły

Audyt energetyczny budynku, certyfikat energetyczny. Audytor energetyc

Od 1 stycznia 2009 r. został wprowadzony obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynku. Świadectwa takie wymagane są dla obiektow nowopowstałych oddawanych do użytkowania oraz budynku podlegającemu zbyciu lub najmowi, a także w przypadku, gdy w wyniku przebudowy lub remontu budynku uległa zmianie jego charakterystyka energetyczna obiektu. Firma BHU "ASKO-Inwestycje elektryczne" wykonuje audyty energetyczne budynków, szybko i solidnie. Na stronie www.certyfikatenergetyczny24.info możesz znaleźć informacje dotyczące certyfiaktów energetycznych oraz zapoznać sie

www: http://www.certyfikatenergetyczny24.info/

:: szczegóły

Wykonywanie audytów energetycznych budynków

Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali. Przeprowadzanie obliczeń zgodnych z najnowszymi przepisami wykonawczymi oraz przygotowywanie świadectwa energetycznego obiektu na podstawie projektu i wizji lokalnej. Dokładność, skuteczność i profesjonalizm.

www: http://www.eporadus.pl

:: szczegóły

Dobry certyfikat

Wykonujemy świadectwa energetyczne dla budynków na terenie Warszawy i okolic.

www: http://dobry-certyfikat.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0