« Strona Główna

antresole - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Inne, mazowieckie,


www.constructorpoznan.pl - Regały magazynowe

Constructor Poznań jest to przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem regałów magazynowych. W swej ofercie posiada kilkanaście rodzajów regałów. Firma do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i stąd dla każdego zleceniodawcy jest projektowany odrębny plan działań. W ofercie posiada także gotowe aranżacje magazynowe stworzone przez swoich projektantów. Główne biuro przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu, jednak realizacja produktów prowadzona jest na obszarze całego kraju. Przedsiębiorstwo prowadzirównież serwis na swoje produkty, jak i sprzedaż części zamiennych do regałów.

www: http://www.constructorpoznan.pl/

:: szczegóły

Balustrady nierdzewne

Zakład Konstrukcji Metalowych zajmuje się wykonawstwem konstrukcji i wyrobów stalowych. W ofercie firmy znajdują się między innymi balustrady nierdzewne, schody, zadaszenia, bramy i ogrodzenia. ZKM zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz posiada nowoczesny sprzęt, pozwalający realizować wiele różnorodnych prac.

www: http://www.zkm.com.pl/

:: szczegóły

SCHODY Drewniane

Jesteśmy firmą wykonującą schody z drewna na konstrukcji własnej jak i na beton. Schody wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Nasza firma wykonuje wszystkie produkty z najlepszej jakości drewna krajowego jak i egzotycznego.

www: http://www.mieczkowski.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0