« Strona Główna

anemostaty - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Wentylacja, Wentylacja, Składy budowlane, Meble, Klimatyzacja,


Fib air

"BH-Res" Sp.J. jest biurem handlowym z długoletnim doświadczeniem. Od początku udało nam się zawrzeć korzystne kontrakty z kilkoma producentami materiałów instalacyjnych. Od kilku lat zajmujemy się wytwarzaniem takich produktów jak kanały wentylacyjne z wełny szklanej czy przewody elastyczne. Jeśli będą chcieli Państwo nabyć termostaty pokojowe, to również zapraszamy. W obszernej ofercie, którą prezentujemy znajdują się również anemostaty i kratki wentylacyjne. W razie wątpliwości dotyczącej stosowania materiałów nasi inżynierowie chętnie Państwu pomogą.

www: http://www.bh-res.pl/

:: szczegóły

Nasady kominowe

Portal Nasady Kominowe oferuje szeroką gamę akcesoriów przyłączeniowych przeznaczonych zarówno do wentylacji jak i ogrzewania. W ofercie posiadamy także nowoczesne ganaratory ciągu kominowego. Użytkownicy kominków na pewno skorzystają z naszych urządzeń typu rotowent lub turbowent.

www: http://www.nasadykominowe.pl/

:: szczegóły

Anemostaty sufitowe

Awenta już od 10 lat zajmuje się produkcją akcesoriów wykorzystywanych do budowy systemów wentylacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości kratki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne, maskownice do glazury oraz anemostaty sufitowe. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy dbają aby produkowane przez naszą firmę towary spełniały Państwa nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

www: http://www.awenta.pl

:: szczegóły

Rekuperatory, klimatyzacja, wentylacja z odzyskiem ciepla, gwc, rzeszów.

Rekuperatory, klimatyzacja, wentylacja z odzyskiem ciepla, gwc, rzeszów, centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła, doświadczenie, profesjonalność i konkurencyjne ceny! Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji, a także służymy fachowym doradztwem w kwestii ogrzewania nadmuchowego domów i zakładów, łącznie z wykonawstwem.

www: http://jan-gaz.com.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0