« Strona Główna

akustyka - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, zachodniopomorskie, Artykuły BHP, Serwisy branżowe, Budownictwo mieszkaniowe,


Heradesign

Heradesign (dawniej Heraklith) to jedna z marek portfolio koncernu Knauf pod którą produkowane są płyty z wełny drzewnej. Panele akustyczne , które produkuje się z tego surowca to doskonałe właściwości akustyczne a także najwyższa odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. W port folio produktowym marki Heradesign znajdują się sufity podwieszane i panele na ścianę. Akustyka pomieszczeń przy wykorzystaniu paneli Heradesign to jednocześnie wysoka jakość i unikalny design.

www: http://www.heradesign.pl/

:: szczegóły

Akustyka Szczecin

SPA została założona w 1996 roku. Nasza specjalizacja to projekty i konsultacje akustyczne, skuteczna ochrona przed hałasem, szczegółowa analiza akustyki pomieszczeń, wygłuszanie oraz wyciszanie pomieszczeń. Od tego czasu ścisle współpracujemy z wieloma instytucjami.

www: http://akustyka.szczecin.pl/

:: szczegóły

Akustyka pomieszczeń pracy - architektura-akustyka.info

Akustyka pomieszczeń zwłaszcza w pracy ma ogromne znaczenie, choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Poprzez zastosowanie odpowiednie paneli akustycznych jesteśmy w stanie polepszyć komfort akustyczny, a tym samym być bardziej efektywniejsi i mniej narażeni na niesprzyjające warunki pracy. Witryna nakreśla znaczenie akustyki w pomieszczeniach pracy, ale także w zaciszu domowym.

www: http://www.architektura-akustyka.info/akustyka-pomieszczen.html

:: szczegóły

sonitus - akustyka wnętrz, ochrona przeciwdźwiękowa

Sonitus to firma specjalizująca się w dziedzinie akustyki wnętrz oraz ochronie przeciwdźwiękowej. Świadczone usługi to m.in.: pomiary poziomu dźwięku w pomieszczeniach, czasu pogłosu, izolacyjności akustycznej przegród, projekty akustyki wnętrz, audyt akustyczny, doradztwo.

www: http://sonitus.pl/

:: szczegóły

sonitus - akustyka wnętrz, ochrona przeciwdźwiękowa

Projekty akustyki wnętrz, akustyka budowlana, pomiary poziomu dźwięku, czasu pogłosu, izolacyjności akustycznej.

www: http://www.sonitus.pl/

:: szczegóły

Pracownia Projektow Akustycznych

Kompleksowe projektowanie akustyki wnętrz pod kątem komfortu akustycznego i na potrzeby odtwarzania dźwięku przy pomocy urządzeń elektroakustycznych (pomieszczenia odsłuchowe, kina domowe) a także ograniczenia poziomu hałasu. Projektowanie ustrojów akustycznych pochłaniających i rozpraszających.

www: http://www.pracowniaakustyczna.com.pl/

:: szczegóły

4Sound.pl - doradztwo i konsultacje w zakresie akustyki

Akustyka wnetrz - adaptacje akustyczne, kompleksowe wykonanie pomieszczen odsluchowych, studiow nagraniowych, kin domowych. Projektowanie i sprzedaz ustrojow akustycznych: pulapki basowe, rezonatory Helmholtz"a, dyfuzory Schroedera.

www: http://www.4sound.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0