« Strona Główna

Tynki maszynow - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
śląskie, mazowieckie, Tynki, Remonty, Budowa domów, Elewacje, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Usługi ogólnobudowlane,


TYNKI MASZYNOWE Poznań

Usługi tynkarskie i wylewanie posadzek maszynowo to nasza domena. Wykonujemy tego rodzaju usługi od wielu lat, posiadamy profesjonalne agregaty i wykwalifikowanych pracowników. Dbamy o jakość tynków i posadzek i gwarantujemy konkurencyjne ceny usług. Pracujemy głównie w Poznaniu i okolicach

www: http://www.harbud.wbud.pl/

:: szczegóły

BUDOWA DOMU, FIRMA BUDOWLANA, USŁUGI BUDOWLANE, STAN DEWELOPERSKI, WYK

Budowa domu Warszawa i okolice. Zajmujemy się budową domów, rozbiórkami oraz remontami. Naszym głównym produktem jest tanie oraz szybkie budowanie domu pod klucz. Oczywiście w naszej bogatej budowlanej ofercie możemy dla Państwa wykonać także stan surowy lub stan deweloperski. Zajmujemy się również elewacjami domów, wykonujemy docieplanie budynków, rozbiórki, wyburzenia, wykończenia wnętrz wykonujemy także posadzki oraz tynki maszynowe. Zajmujemy się małymi budowami jak i tymi większymi. Naszą m

www: http://www.staszewski.com.pl/

:: szczegóły

Tynki maszynowe - PHU Jurbud

Firma JURBUD została założona w 1995 roku. Nasze usługi to: tynki maszynowe, gipsowe i cementowo-wapienne - w tym się specjalizujemy. Posiadamy wykwalifikowanych tynkarzy, maszyny, narzędzia oraz wiedzę i doświadczenie potrzebne do wykonania swojej pracy. Używamy materiałów systemowych firm KNAUF, ORTH i BAUMIT. Nasza oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych oraz budownictwa przemysłowego.

www: http://jurbud.pl/

:: szczegóły

KNAUF - ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY TYNKI MASZYNOWE-GIPSOWE

Firma Usługi OgólnoBudowlane Knauf na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego posiada wysokie wyposażenie, w celu wykonania fachowych i szybkich usług dla klienta. W naszym arsenale znajdują się maszyny typu urządzenia do nakłądania tapet natryskowych, sprężarki powietrzne, agregaty tynkarskie, malarskie i wiele innych. To powoduje, że nasza firma wykona dla Ciebie wszelkie prace związane z Budową Domu, jego wykończeniem. Możemy ustosunkować się do twojego zlecenia. Jesteśmy gotowi na nowe propozycje, jak i Twoje pomysły. Zapraszamy!

www: http://uslugibudowlane-knauf.pl/

:: szczegóły

posadzki przemysłowe poznań

Specjalnością firmy Kat-Bud jest wykonywanie posadzek cementowych. Jesteśmy firmą, która wykonuje solidne, tanie usługi posadzkarskie w pełnym zakresie. Nasza firma zajmuje się tego typu pracami od wielu lat. Świadczymy również prace w zakresiewykonawstwa posadzek przemysłowych.

www: kat-bud.pl

:: szczegóły

KOS-BUD Pruszków Firma ogólnobudowlana remontowo budowlana

Firma ogólnobudowlana z doświadczeniem specjalizująca się głównie w ociepleniach, remontach, wykończeniach domów, mieszkań i wszelkiego rodzaju obiektów. Oferujemy dogodne terminy i szybką realizacje zleceń.Pruszków docieplenia budynków.

www: http://www.kos-bud.net.pl

:: szczegóły

tgtynki.pl

Nasza firma zajmuje się Tynkami maszynowymi i remontami wnętrz. Wykonujemy także prace wykończeniowe na zewnątrz budynków. Specjalizujemy się zwłaszcza w pracach tynkarskich.

www: http://tgtynki.pl/

:: szczegóły

Tynki maszynowe woj. łódzkie tynki maszynowe

Firma Poltynk specjalizuje się w tynkach maszynowych już od kilkunastu lat. Oferujemy najniższe ceny i najdogodniejsze terminy,

www: http://poltynk.com.pl/

:: szczegóły

Tynki Gipsowe

Tynki gipsowe położone przez nasze brygady tynkarskie cechuje najwyższa jakość i trwałość. Wysokie kwalifikacje naszych tynkarzy udokumentowane są posiadanymi przez naszą firmę referencjami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.markotynki.pl/

:: szczegóły

RafBud - kompleksowe us�ugi remontowe, budowlane oraz wyko�czeniowe

Wykonujemy profesjonalne usługi na terenie Gorzowa Wlkp. I okolic. Zajmujemy się tynkami maszynowymi, wykańczaniem wnętrz, adaptacją poddaszy, tapetowaniem, glazura, terakota, remontami łazienek

www: http://www.rafbud-gorzow.pl/

:: szczegóły

ARTI - tynki maszynowe, posadzki mixokret wylewki cementowe elewacje docieplenia

od 1999 roku świadczymy usługi w zakresie tynków maszynowych: gipsowych, tradycyjnych cementowo-wapiennych, docieplania budynków , remontach elewacji oraz wykonywaniem wylewek, posadzek cementowych , jastrychów za pomocą urządzeń zwanych mixokretem. Działamy na terenie dolnośląskiego i opolskiego.

www: http://www.arti-uslugibudowlane.pl/

:: szczegóły

ARTI - tynki maszynowe, posadzki mixokret wylewki cementowe elewacje docieplenia

Wykonujemy usługi tynkarskie oraz posadzkarskie na terenie powiatu kłodzkiego i przyległych. Usługi wykonujemy od 1999roku co gwarantuje wysoką jakość usług. tel. 698-932-166

www: http://arti-uslugibudowlane.pl/

:: szczegóły

Integer - tynki gipsowe z agregatu, Kielce, Warszawa, Świętokrzyskie,

AraBud - firma tynkarska. Wykonujemy tynki gipsowe i mineralne na terenie Kielc i Warszawy. Gwarantujemy najwyższą jakość prac i materiałów. Nasze ekipy to eksperci w wykonywaniu tynków gipsowych i cementowo wapiennych, mamy wieloletnie doświadczenie poświadczone dyplomami Knauff. Chcesz wykonać tynk gipsowy lub mineralny zadzwoń.

www: http://tynkizagregatu.com.pl/

:: szczegóły

Extra-Tynk, tynki gipsowe, usługi budowlane

Firma EXTRA-TYNK to firma z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, świadcząca usługi budowlane na terenie Szczecina, okolic jak i całej Polski.Wykonujemy prace wykończeniowe takie jak: tynki; szpachlowanie; malowanie; regipsy.

www: http://www.extra-tynk.pl

:: szczegóły

WYLEWKI MASZYNOWE, GIPSOWE TYNKI MASZYNOWE, FIRMA REMONTOWO-BUDWLANA &

wylewki, wylewki maszynowe, tynki gipsowe, tynki, wylewki,tynkowaniu, malowanie, Patryk Ochman, ocieplaniu budynków, poddaszy, płytkowanie, wykonywanie pokryć dachowych, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, wykonywanie podwieszanych sufitów, montaż płyt gipsowych na kleju, i prac ogólno wykończeniowych wylewki maszynowe, wylewki,tynkowaniu, malowanie, Patryk Ochman, ocieplaniu budynków, poddaszy, płytkowanie, wykonywanie pokryć dachowych, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, wykonywanie podwieszanych sufitów, montaż płyt gipsowych na kleju, i prac ogólno wykończeniowych wylew

www: http://www.patryx.pl/

:: szczegóły

TOPTYNK - remonty, tynki maszynowe

Oferujemy profesjonalne wykonawstwo lekkich tynków maszynowych, podwieszanych sufitów, ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych i wszelkich prac wykończeniowych.. Niskie ceny, gwarantowana jakość. Zapraszamy.

www: http://www.toptynk.pl

:: szczegóły

MAR IV MAL - usługi ogólnobudowlane

Wykonujemy: Posadzki, tynki gipsowe maszynowe, podwieszane sufity [wymyślne], sufity amstrąga, poddasza z PKG, wstawianie drzwi, szpachlowanie, malowanie, wentylacja wewnętrzna, panele podłogowe-ścienne, terakota, glazura, tapetowanie, elewacje (docieplanie budynków), murowanie (ogrodzenia z klinkieru), hydraulika, elektryka itp.

www: http://www.mar-iv-mal.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0