« Strona Główna

Sprzątanie - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
mazowieckie, Wywożenie gruzu, Remonty, Artykuły BHP, pomorskie, Prace wysokościowe, Budownictwo mieszkaniowe, Inne, Konserwacje podłóg,


Opróżnianie mieszkań i piwnic Warszawa

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe opróżnianie mieszkań, piwnic oraz wszelkiego rodzaju pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi typu wyburzanie ścian, odbiór gruzu, wywóz mebli i sprzętu RTV. Ponadto świadczymu usługi sprzątające. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

www: http://oproznianie.pl/

:: szczegóły

Sprzątanie poremontowe Warszawa

Firma sprzątająca J.Cleaner stale poszerzać paletę świadczonych usług o nowe opcje, żeby tym sposobem dostać zainteresowanie szerszego grona klientów. Należy uwzględnić, że ich oferty cenowe są zdecydowanie tańsze, więc cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. Usługi sprzątające J.Cleaner to usługa w domu ukierunkowana dla pracujących osób, które nie dysponują dużą ilością czasu angażować się zwykłymi czynnościami. Serwis sprzątający J.Cleaner zatroszczy się o to żeby wszystko lśniło. Sprzątanie poremontowe lub mycie okien Warszawa wielu osobom potrafi zganiać sen z powiek.

www: http://www.j-cleaner.com.pl

:: szczegóły

Sprzątanie poremontowe warszawa

Firma J-Cleaner to firma sprzątająca która wykonuje swoje usługi na bardzo wysokim poziomie. Ekipa sprzątająca zadba o to by wszystko lśniło. Sprzątanie poremontowe Warszawa wielu osobom potrafi spędzić sen z powiek. O ile jednak to zadanie zostanie zlecone najlepszym firmom są w stanie szybko uporać się z dylematem. W sytuacji gdy męczy nam cieknący kran, nie domykające się okno albo odpadające kafelki możemy zdecydować się na pomoc złotej rączki. Sprawdź naszą jakość

www: http://www.j-cleaner.com.pl/

:: szczegóły

Opróżnianie mieszkań Warszawa

Oferujemy takie usługi jak : opróżnianie mieszkań, sprzątanie piwnic, wywóz starych mebli,sprzętu RTV i AGD, wywóz gruzu, odpadów wielkogabarytowych. Działamy na obszarze Warszawy i okolic. Świadczymy usługi najwyższej jakości w połączeniu z najniższymi cenami.

www: http://wywoz.waw.pl/

:: szczegóły

HomeHelp.pl - Sprzątanie mieszkań, domu

Firma specjalizująca się w utrzymywaniu czystości i usługach porządkowych, m.in. sprzątanie mieszkań i domów w Warszawie. Oferuje szeroki zakres świadczonych usług: mycie okien, mycie podłóg, czyszczenie armatury, odkurzanie oraz wiele innych czynności niezbędnych dla zachowania odpowiedniego stanu czystości i porządku w mieszkaniu. Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych jak również do firm. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych usług. Home Help sprzątanie Warszawa.

www: http://www.homehelp.pl/

:: szczegóły

Wywóz gruzu warszawa, Pewex

Pewex jest przedsiębiorstwem porządkowym z Warszawy. Nasi pracownicy zajmują się wywozem gruzu i starych mebli, sprzątaniem mieszkań i piwnic po remontach oraz szeregiem dodatkowych czynności związanych z zachowaniem czystości w pomieszczeniach. Pełny spis oferowanych usług znajduje się na stroni internetowej firmy.

www: http://wywozgabarytow.pl/

:: szczegóły

Remonty Lublin

Kompleksowe usługi remontowe oferuje przedsiębiorstwo Złota Rączka Lublin. Nasza firma zapewnia profesjonalne wykonanie remontu każdego mieszkania w niskiej cenie. Złota rączka Lublin oferuje również wiele innych usług, które nie każdy potrafi. Jeśli potrzebny Ci hydraulik lub elektryk to powinieneś zajrzeć na naszą stronę. Zapraszamy!

www: http://zlotaraczkalublin.pl

:: szczegóły

Sprzątanie hal Poznań

W płaszczyźnie oferty jaka proponuje SETI - firma sprzątająca Poznań, wielorakich budynki czy wnętrza mają szansę być systematycznie sprzątane. Sprzątanie w Poznaniu w wykonaniu SETI to zarówno sprzątanie biur, domów lub też mieszkań, jak też większych obszarów. SETI Sprzątanie Poznań oferuje bowiem również sprzątanie hal jak też obszarów zieleni bądź też parkingów. W każdego rodzaju usłudze porządkowej, stosowane są bardzo dobre środki.

www: http://www.setipoznan.pl

:: szczegóły

Usługi porządkowe. Gdańsk-Sopot-Gdynia.

Czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli skórzanych oraz mycie okien i elewacji, sprzątanie po remoncie jak również sprzątanie mieszkań i biur.

www: http://www.dobrepranie.pl/

:: szczegóły

Usługi porządkowe i sprzątanie Wrocław

Firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z pracami wysokościowymi. Czyszczenie elewacji oraz mycie okien metodą alpinistyczne prace porządkowe na placu i po budowie.

www: http://www.apc.wroc.pl/

:: szczegóły

Sprzątanie - czyszczenie - mycie - Wrocław Lakszmi

Szeroki zakres usług, profesjonalny sprzęt renomowanych firm, kilkuletnie doświadczenie w branży. Więcej informacji na www.lakszmi.com.pl 0601 15 69 29 Sprawdź nas! Zakres usług (Wrocław, Dolny Śląsk): - pranie wykładzin, dywanów, tapicerek, - sprzątanie po pracach remontowych i budowlanych, - gruntowne doczyszczanie powierzchni kamiennych wraz z fugami (kafle, granit, marmur...) i wykładzin PCV (wraz z impregnacją), - mycie elewacji budynków (wraz z usuwaniem mchów i porostów), - czyszczenie i impregnacja kostki brukowej, - doczyszczanie posadzek przemysłowych, - usuwanie gra

www: http://www.lakszmi.com.pl/

:: szczegóły

-----CZYSTO.WARSZAWA.PL----------CZYSCIOCHY.PL - START

Nasza firma dostarcza profesjonalną usługę sprzątania dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta: sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie po remoncie, pranie wykładzin, pranie dywanów, pranie tapicerki, usuwanie roztoczy i alergenów, pranie tapicerki samochodowej

www: http://www.czysto.warszawa.pl/

:: szczegóły

Posadzki żywiczne, Posadzki betonowe, posadzka żywiczna betonowa, łódź, sprzątanie obiektów

Ultra System oferuje pełną paletę usług w zakresie sprzątania standardowego, a także prac konserwatorskich i odśnieżania. Utrzymujemy w czystości wszystkie rodzaje obiektów: firmy logistyczne, biura, hipermarkety, fabryki, sklepy itp. Wykonujemy też całą gamę usług specjalistycznych: doczyszczanie pobudowlane / przedodbiorowe, sprzątanie na budowie - w trakcie jej realizacji, mycie i zabezpieczanie elewacji, mycie okien, pranie wykładzin, a także regenerację wykładzin wraz z impregnacją PCV, TARKETT, MARMOLEUM, itp.

www: http://www.ultrasystem.pl

:: szczegóły

Sprzątanie domów, mieszkań. Warszawa.

Sprzątanie domów mieszkań oraz biur. Warszawa. Opieka nad dziećmi i osobami starszymi oraz inne usługi.

www: http://www.dolata.com.pl

:: szczegóły

Sprzątanie firm, budynków,

Specjalnosc firmy Metropolia Service to outsourcing dla przedsiębiorstw w takim zakresie jak: usługi sprzątania, usługi porządkowe, sprzątanie firm, sprzątanie biur budynków,pranie wykładzin,dywanów, czyszczenie dywanów. Firma oferuje także usługi takie jak administracja i zarządzanie nieruchomościami.rnrn

www: http://www.metropolia.com.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0