« Strona Główna

Rozbiórki - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Budownictwo drogowe, Maszyny budowlane, Serwisy budowlane, Roboty drogowe, Remonty, Usługi ogólnobudowlane, Hale magazynowe, zachodniopomorskie, Rozbiórki, Budownictwo mieszkaniowe, Wapno, Chemia budowlana, Kruszywa, Inne, Koparki, Prace ziemne,


Kostka brukowa KrakĂłw - BrukKwiat.pl

Oferujemy profesjonalne usługi brukarskie – układanie nawierzchni z kostki brukowej, granitowej, ażurowej. Wykonywanie prac kanalizacyjnych, podbudowy pod fundamenty, roboty ziemne, wyburzenia obiektów oraz prace związane z projektowaniem i nadzorem budowy dróg. Rozbiórki i wyburzenia. Działamy od 1991 roku na terenie Krakowa i okolic.

www: http://brukkwiat.pl/

:: szczegóły

Rozbiórki Warszawa, wyburzenia budynków i wynajem koparek.

Firma Bal-kop S.C. specjalizuje się w realizacji usług w zakresie rozbiórek i wyburzeń budynków. Oferuje również wykonawstwo wszelkiego typu robót sprzętem ciężkim, roboty ziemne, wykopy, usługi kanalizacyjne i brukarskie. Oferuje sprzedaż materiałów sypkich, atrakcyjne ceny transportu oraz wynajem koparek i koparko ładowarek.

www: http://www.bal-kop.pl/

:: szczegóły

Usługi koparka, koparko-ładowarka DadBud Wrocław

Firma DadBud znajduje się na terenie Wrocławia. Kompleksowo wykonujemy usługi koparką oraz koparko-ładowarką polegające na robotach ziemnych. Między innymi: rozbiórki, przyłącza wodociągowe, instalacje sanitarne, wykopy pod szambo, wykopy pod fundamenty, równanie terenu, utwardzenia nawierzchni i gruntu oraz wiele innych, zapraszamy do współpracy.

www: http://www.dadbud.pl/

:: szczegóły

BUDOWA DOMU, FIRMA BUDOWLANA, USŁUGI BUDOWLANE, STAN DEWELOPERSKI, WYK

Budowa domu Warszawa i okolice. Zajmujemy się budową domów, rozbiórkami oraz remontami. Naszym głównym produktem jest tanie oraz szybkie budowanie domu pod klucz. Oczywiście w naszej bogatej budowlanej ofercie możemy dla Państwa wykonać także stan surowy lub stan deweloperski. Zajmujemy się również elewacjami domów, wykonujemy docieplanie budynków, rozbiórki, wyburzenia, wykończenia wnętrz wykonujemy także posadzki oraz tynki maszynowe. Zajmujemy się małymi budowami jak i tymi większymi. Naszą m

www: http://www.staszewski.com.pl/

:: szczegóły

Rozbiórki budynkóww Poznaniu

Zachęcamy do poznania niniejszego serwisu online, gdzie niniejsza firma wyburzeniowa Wszechstronne Rozbiórki Poznań zapewnia wyburzenia oraz recykling gruzu – prędko i tanio - przekonaj się już dziś!

www: http://www.wyburzanie.pl

:: szczegóły

O Firmie :: Usługi remontowe. Legionowo. Warszawa. An-Mar.

zajmuję się wykończeniami wnętrz, jak i przeróbkami, elektryki, hydrauliki. Rozbiórki jak i przestawianie ścian. Różnego rodzaju konstrukcje Kartonowo-gipsowe, drewniane oraz nie wielkie konstrukcje metalowe. Nie boję się wyzwań, nie ma tematów nie do rozwiązania, bo zawsze jest wyjście, dla tego małymi kroczkami, rozwijam swoje możliwości, doradzając się ludzi o dużo większym doświadczeniu jak i czerpiąc nowe wiadomości z sieci.

www: http://remontbudowa.manifo.com/

:: szczegóły

wyburzenia

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju. Oferujemy: rozbiórki, likwidacja instalacji przemysłowych, rekultywacje terenów poprzemysłowych, roboty ziemne, recykling. Firma DELFIN prowadzi działalność na rynku polskim od 2002 roku. Przez lata swojej działalności zdobyła znaczące doświadczenia wykonując wiele trudnych rozbiórek. Sprzęt ciężki Posiadamy maszyny o masie od 8 ton do 130 ton. Potrafimy realizować najbardziej wymagające inwestycje przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa

www: http://delfinwyburzenia.pl/

:: szczegóły

MM Południe. Rozbiórki, roboty ziemne, handel kruszywami, wyburzenia.

MM Południe to firma, wykonująca wyburzenia i rozbiórki, rożnego typu roboty ziemne oraz handlująca kruszywami. Stawia głównie na jakość prowadzonych prac. Wykonuje również usługi transportowe oraz brukarskie. Zapraszamy do kontaktu, w celu zapoznania się z indywidualnymi propozycjami, sporządzonymi specjalnie dla Państwa.

www: http://mmpoludnie.pl

:: szczegóły

EKOBUDMAX - wynajem, serwis, sprzedaż sprzętu budowlanego. Wyburzenia, rozbiórki

Firma zajmuje się wynajem, serwisem oraz sprzedażą maszyn i urządzeń budowlanych. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń i maszyn do prac ziemnych, drogowych, betoniarskich, jak również wykończeniowych. Świadczymy również usługi sprzętowe.

www: http://www.ekobudmax.pl/

:: szczegóły

MM Południe. Prace rozbiórkowe.

Świadczymy profesjonalne i bezpieczne prowadzenie prac ziemnych. Wykonujemy wykopy pod budowę fundamentów, podziemia budynków oraz instalacje. Posiadamy niezawodny, wysokiej jakości sprzęt oraz wyszkoloną kadrę. Zapewniamy terminowe wykonanie prac w przystępnych cenach. Proponujemy również obszerny zakres współpracy oraz rozwiąza.nia dopasowane do potrzeb budownictwa drogowego, przemysłowego i mieszkaniowego.

www: http://mmpoludnie.pl/

:: szczegóły

Ren-Trans Bydgoszcz - Transport budowlany, usługi brukarskie

Wykopy pod budowy domów 1 rodzinnych i wielo rodzinnych. Niwelacje terenu i korytowanie dróg. Prace transportowo-ziemne, transport kruszyw i materiałów. Rozbiórki. Wynajem samochodów do transportu i prac na budowie. Transport i rozładunek kruszywa z wagonów. Budowa stawów, rowów melioracyjnych. Przygotowanie, niwelacja i wykonawstwo placów z kostki brukowej. Wykopy pod inżynieryjne budowy drogowe. Przetwórstwo, recykling gruzu ceglanego, betonowego itp. Rekultywacja gleby. Usługi brukarskie: układanie chodników, budowa dróg z kostki brukowej, wszelkie inne prace brukarskie.

www: http://www.ren-trans.com.pl/

:: szczegóły

Usługi budowlane Gdynia

Firma budowlana Daniel Derkowski. Specjalizacja to budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budowa domów wg. projektu klienta. Także kompleksowe usługi budowlane oraz remonty domów i mieszkań. Zapraszamy - domy jednorodzinne Gdynia, Gdańsk, Rumia, Wejherowo, Puck, Lębork, trójmiasto.

www: http://www.derkowski.comweb.pl/

:: szczegóły

EW-TRANS Usługi Transportowe

FIRMA EW-TRANS S.C. SPECJALIZUJE SIĘ W WYNAJMIE MASZYN BUDOWLANYCH Z OPERATORAMI, A TAKŻE WYKONYWANIU ROBÓT BUDOWLANYCH W ZAKRESIE: -wykopy -wyrównywanie terenu -budowa szamb -drenaż budynków -kopanie fundamentów -odśnieżanie -sprzątanie posesji -wywóz gruzu i ziemi -rozbiórki -niwelacja terenu -inne prace ziemne OFERUJEMY KONKURENCYJNE CENY I WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG, POPARTĄ WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM I WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ W SEKTORZE BUDOWLANYM. PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM 602-780-311

www: http://www.ewtrans.pl/

:: szczegóły

Transport Drogowy. Roboty Ziemne i Drogowe.

rozbiórki, wyburzenia, piach, żwir, czarnoziem, wynajem koparki, wynajem spycha, wynajem spycharki

www: http://www.postek-wykopy.pl/

:: szczegóły

:: Usługi Bydowlano - Remontowe :: Grześ Bud ::

Firma Budowlano-Remontowa "Grześ Bud" działa w branży ogólnobudowlanej od 2009 roku. Posiadaomy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem. W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm, co daje Państwu gwarancję oraz satysfakcję z wykonywanej usługi.

www: http://www.grzesbud.pl/

:: szczegóły

Firma budowlana - Nowak Group Sp. z o.o.

Nasza firma zajmuje się pracami ogólnobudowlanymi i wyburzeniowo-rozbiórkowymi. Projektujemy również usługi projektowania hal stalowych w systemie Astron. Zapewniamy profesjonalizm i terminowość. Posiadamy bogate zaplecze nowoczesnych maszyn budowlanych

www: http://www.nowakgroup.pl/

:: szczegóły

Cama Wyburzenia i Rozbiórki Metodą Wybuchową

Prace rozbiórkowe i wyburzeniowe obiektów metodą tradycyjną (mechaniczną - za pomocą sprzętu demolującego) oraz metodą wybuchową, wykonywanie projektów rozbiórek i dokumentacji strzałowych.

www: http://www.cama.pl/

:: szczegóły

WILKOCKI - Przedsiebiorstwo Budowlane

Firma istnieje na rynku od 1986 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie wszystkich branżach robót budowlanych, montażowych i instalacyjnych, rozbiórkach oraz kruszeniu. Obsługujemy instalacje przemysłowe, wykonujemy czynności rozruchowe. Współpracujemy z wiodącymi firmami w dziedzinie ochrony środowiska oraz remontach ogólnych, remontach i naprawach konstrukcji betonowych, żelbetonowych i murowanych.

www: http://www.wilkocki.eu/

:: szczegóły

TRANSTAD s.c.

Profesjonalne prace ziemne i rozbiórkowe. W ofercie: kruszywo z recyklingu, piaski, żwiry. Szczecin - Police.

www: http://www.transtad.pl/

:: szczegóły

WYBURZENIA i ROZBIÓRKI PRZYSPIESZA EXPANSIT, który powoduje ROZRYWANIE i KRUSZENIE BETONU

Wyburzenia i rozbiórki przyspiesza Expansit, który pęcznieje i powoduje kruszenie, niszczenie, odspajanie, łamanie i rozrywanie betonu, żelbetu, murów, kamieni, fundamentów i skał. Expansit miesza się z wodą i wlewa do wywierconych wcześniej otworów. Mieszanka pęcznieje wyzwalając ciśnienie przekraczające 100 N/mm2, które bez hałasu, bez wibracji miażdży beton i uwalnia zbrojenie. Kontrolowane wyburzenia, rozbiórki i podział elementów na części

www: http://www.expansit.use.pl/

:: szczegóły

masyziemne.pl - Bank mas ziemnych

MASY ZIEMNE, TRANSPORT, ROBOTY ZIEMNE, ROZBIÓRKI Masz ziemię albo jej potrzebujesz? Bank Mas Ziemnych. Piasek, żwir, ziemnia czarna... Transport i skład materiałów ziemnych. Rozbiórki, wyburzenia, wywóz gruzu...

www: http://www.masyziemne.pl/

:: szczegóły

Marokop.pl - roboty ziemne, wykopy, rozbiórki koparko - ładowarką

MAROKOP specjalizuje się głównie robotami ziemnymi, rozbiórkami i wyburzeniami takim sprzętem jak: koparko - ładowarka JCB 3CX, koparko – ładowarka JCB 4CX, koparko – ładowarka NEW HOLLAND z młotkiem do 300kg oraz usługami transportowymi

www: http://marokop.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0