« Strona Główna

Posadzki betonowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budownictwo drogowe, łódzkie, Wykładziny i posadzki, Hale magazynowe, Inne, Remonty, Usługi ogólnobudowlane, Budowa domów, Budownictwo mieszkaniowe, śląskie,


naprawa pęknięć posadzki betonowej-diakrom.pl

Od wielu lat mamy przyjemność prowadzić swoją firmę, która zajmuje się utrzymaniem w odpowiednim stanie różnych nawierzchni. Usługi jakie oferujemy to między innymi naprawa, cięcie, rowkowanie czy też uszczelnianie nawierzchni drogowych oraz lotniskowych. W sytuacji, gdy klient zauważy szczeliny dylatacyjne w nawierzchniach betonowych służymy swoją pomocą i dużym doświadczeniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam dbać i naprawiać nawierzchnie drogowe i lotniskowe, a także przeprowadzać na nich przeróżne zabiegi i czynności. Jedną z nich jest na przykład wypełnienie dylatacji,

www: diakrom.pl

:: szczegóły

Bifloor montaz wykladzin i zywic

Jesteśmy firmą specjalizującą się w montażu elastycznych pokryć podłogowych. Zajmujemy się montażem wykładzin PCV, kauczukowych i linoleum, a także wykładzin dywanowych stosowanych w budynkach użyteczności publicznej tj. szkoły, przedszkola, szpitale, urzędy, hotele, restauracje.

www: http://www.bifloor.pl/

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe Epox Łódż - posadzki epoksydowe i żywiczne

Zapewniamy wysokiej jakości posadzki żywiczne, epoksydowe, antyelektrostatyczne, betonowe, elektroprzewodzące, poliuretanowe, poliestrowe czy chemoodporne. W celu zapoznania się z całą ofertą, zapraszamy na naszą stronę główną.

www: http://www.epox.com.pl

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe

Od kilku lat działamy na rynku i zajmujemy się wykonywaniem posadzek przemysłowych i dekoracyjnych wszelkiego rodzaju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi posadzki betonowe i epoksydowe, wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje długoterminowe i bezproblemowe użytkowanie. Zapraszamy do skorzystania z usług w kraju i zagranicą.

www: http://petu.pl/

:: szczegóły

Posadzki przemysłowe, epoksydowe, betonowe i inne - informacje.

Posadzki przemysłowe stanowią bardzo ważne element konstrukcji obiektu budowlanego. Stosujemy je głównie w halach produkcyjnych,magazynowych, wystawowych, wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z dużymi, zmiennymi w czasie i ciągłymi obciążeniami. Dobór odpowiedniej posadzki przemysłowej to ważna inwestycja wymagająca wiedzy o ich strukturze i zachowaniu w warunkach eksploatacji. Na naszej stronie dowiesz się na co należy zwracać uwagę, jakie zalety mają posadzki betonowe po dodaniu włókien stalowych, polipropylenowych. Jak obliczać posadzki i jakie jest działanie czynników zewnętrznych, tempera

www: http://www.posadzki-epoksydowe-betonowe.pl/

:: szczegóły

Posadzki betonowe z mixokreta oraz WYLEWKI ANHYDRYTOWE SAMOPOZIOMUJĄC

Wykonujemy posadzki betonowe (wylewki maszynowe), chudziaki mixokretem zacierane mechanicznie. Wykonujemy również wylewki anhydrytowe samopoziomujące!!! Najnowsza technologia przeznaczona specjalnie do ogrzewania podłogowego!!! Oszczędzaj czas i energię!! Zadzwoń a udzielimy szczegółowych informacji lub przeczytaj na naszej stronie!!! Możesz również je uzyskać bezpośrednio na stronie www.wolplan.pl Szybko i solidnie. Duże doświadczenie! Wiele lat na rynku! Faktury VAT. Cena 12pln/m2 !!!!! W cenie pianka dylatacyjna, włókno rozproszone i plastyfikator, pomiary, doradztwo!!

www: http://www.posadzki.bytom.pl/

:: szczegóły

IPM Posadzki

Żywiczne posadzki stały się standardem nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów przemysłowych. Firma iPm-Posadzki jest Przedstawicielem Handlowym i Autoryzowanym Wykonawcą Czeskiego Producenta Posadzek Żywicznych AST Systems. Posadzki żywiczne wykorzystywane są w obiektach przemysłowych, a także w gospodarstwie domowym. Kolory posadzek dostępne są we wszystkich propozycjach wzornika RAL.

www: http://www.ipm-posadzki.pl

:: szczegóły

Wylewki, posadzki betonowe mixokretem- BAVBUD

Profesjonalne wylewki, posadzki; zapraszamy! Oferujemy projektowanie i tworzenie wylewek półsuchych betonowych wysokiej jakości. Uzywamy najnowszych pomp do betonu typu MIXOKRET. Dysponujemy mechanicznymi zacieraczkami, dzięki czemu uzyskujemy trwałe i niepylące podłoża.Tak uzyskane powierzchnie nie wymagają stosowania zapraw samopoziomujących. Pracujemy na maszynach typu MIXOKRET

www: http://www.bavbud.pl/

:: szczegóły

C O M E R C J A

Działalność naszej firmy związana z posadzkami przemysłowymi rozpoczęła się w 1992 roku i trwa ona bez przerw do dnia dzisiejszego. Wykonujemy posadzki żywiczne (w tym antyelektrostatyczne) i betonowe. Na realizowane przez nas posadzki udzielamy gwarancji a w przypadku serwisu posadzek nawet do 5 lat.

www: http://comercja.eu/

:: szczegóły

Posadzki betonowe

Promis to profesjonalna firma wykonująca i remontująca posadzki przemysłowe na terenie Polski południowo-wschodniej. Firma posiada duże doświadczenie w wykonywaniu posadzek wielkopowierzchniowych dla wszystkich gałęzi przemysłu.

www: http://www.promis.net.pl

:: szczegóły

Posadzki betonowe

P.P.U.H. MARKO to firma działająca na polskim rynku od ponad 10-ciu lat. Oferujemy Państwu usługi w zakresie: doradztwa, kosztorysu i wykonawstwa robót ogólnobudowlanych, np. wylewanie posadzek (jastrychy, posadzki betonowe, posadzki cementowe, posadzki maszynowe).

www: http://ppuhmarko.com.pl/

:: szczegóły

Posadzki żywiczne, Posadzki betonowe, posadzka żywiczna betonowa, łódź, sprzątanie obiektów

Ultra System oferuje pełną paletę usług w zakresie sprzątania standardowego, a także prac konserwatorskich i odśnieżania. Utrzymujemy w czystości wszystkie rodzaje obiektów: firmy logistyczne, biura, hipermarkety, fabryki, sklepy itp. Wykonujemy też całą gamę usług specjalistycznych: doczyszczanie pobudowlane / przedodbiorowe, sprzątanie na budowie - w trakcie jej realizacji, mycie i zabezpieczanie elewacji, mycie okien, pranie wykładzin, a także regenerację wykładzin wraz z impregnacją PCV, TARKETT, MARMOLEUM, itp.

www: http://www.ultrasystem.pl

:: szczegóły

Wylewki i posadzki betonowe, Śląsk, Częstochowa, Katowice

Firma Vitro-plast zajmuję się wylewkami i posadzkami betonowymi na terenie Śląska, Zagłębia, Częstochowy, Katowic, Chorzowa, Bytomia. Nasze usługi są wykonywane maszyną typu Mixokret. Zapraszam Julian Smok.

www: http://wylewki.slask.pl/

:: szczegóły

śląsk posadzki przemysłowe

Podłoga betonowa i posadzki przemysłowe TARBUD i FLOORBET to gwarancja jakości. Działamy od 1990 roku i zapewniamy profesjonalizm na światowym poziomie.

www: http://floorbet.pl

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0