« Strona Główna

OZE - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
mazowieckie, Instalacje elektryczne, Wiaty, Katalogi budowlane, Instalacje gazowe, Instalacje elektroniczne, Kolektory słoneczne, Przeprowadzki, Sklepy on-line, Inne, Budowa domów, Budownictwo mieszkaniowe, Usługi ogólnobudowlane, Listwy wykończeniowe, Meble, Narzędzia, Inne,


Fotowoltaika i ogrzewanie na podczerwień

Ener Solar OZE to doświadczenie i profesjonalizm. Zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznymi kompleksowo - wykonujemy dla naszych Klientów projekty, oceniamy opłacalność inwestycji, wykonujemy montaż oraz serwis instalacji. Zapraszamy do kontaktu!

www: http://enersolaroze.pl/

:: szczegóły

Ecoprad.com.pl – darmowy prad fotowoltaika

Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych? Ile to wszystko kosztuje najłatwiejszym sposobem na to, żeby rozpocząć inwestować w czystą energię jest umówienie się na rozmowę podczas której pokażemy CI drogę jak wykorzystać dotacje i opłacić nawet 70 % inwestycji! Pokażemy po jakim czasie nastąpi zwrot inwestycji i staniesz się niezależny energetycznie.

www: http://ecoprad.com.pl/

:: szczegóły

Studio Projektów Sanitarnych

Studio Projektów Sanitarnych zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem sieci i instalacji sanitarnych. Wykonujemy audyty energetyczne i remontowe, projekty termomodernizacji i modernizacji instalacji c.o. Wykorzystujemy Odnawialne Źródła Energii. Pomagamy otrzymać dofinansowanie do OZE.

www: http://www.sps-studio.pl/

:: szczegóły

Home

Studio Projektów Sanitarnych zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem sieci i instalacji sanitarnych. Wykonujemy audyty energetyczne i remontowe, projekty termomodernizacji i modernizacji instalacji c.o. Wykorzystujemy Odnawialne Źródła Energii. Pomagamy otrzymać dofinansowanie do OZE.

www: http://sps-studio.pl/

:: szczegóły

Odnawialne źródła energii (OZE), fotowoltaika, turbiny wiatrowe, oświetlenie LED i dom inteligentny

NRG-eco to firma, która oferuje: odnawialne źródła energii (OZE), w tym fotowoltaika, wiatraki (turbiny wiatrowe), oświetlenie LED energooszczędne, systemy sterowania, audyty energetyczne, optymalizacja kosztów zużycia energii, pozyskanie dotacji unijnych i dofinansowań krajowych. Firma NRG-eco Sp. z o.o. została stworzona przez czołowych specjalistów Politechniki Łódzkiej, od lat zajmujących się systemami do pozyskiwania energii elektryczne ze źródeł odnawialnych (OZE).

www: http://nrg-eco.pl/

:: szczegóły

Fest plus - Przeprowadzki i transport

Firma FEST PLUS oferuje transport ,przeprowadzki na terenie kraju i europy . Posiadamy busa kontener o wymiarach 4,10- 2,15 -2,0. 1. Przeprowadzki wykonujemy kompleksowo czyli załadunek i rozładunek. 2. Również oferujemy transport . 3. można wynająć kierowcę. Usługi wykujemy solidnie i profesjonalnie .Zapraszam do korzystania z naszych usług. Więcej informacji pod nr Tel 695 388 700 www.przeprowadzkibialystok.com.pl biuro@przeprowadzkibialystok.com.pl

www: http://www.przeprowadzkibialystok.com.pl/

:: szczegóły

Meble wiklinowe, koze na bieliznę

Wysokiej jakości meble wiklinowe. Specjalnością sklepu jest wiklina i wyroby wiklinowe. Oferujemy setki wyrobów z wikliny, oryginalne wzornictwo i niepowtarzalny charakter prosto od wytwórcy, szeroki asortyment wyrobów. Wysoka jakość produktów gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie. Każdy znajdzie coś dla swojego domu.

www: http://www.wiklinasklep.pl

:: szczegóły

Odnawialne źródła energii

Odnawialne źródła energii są w tej chwili bardzo promowane. Unia Europejska zachęca do inwestowania w OZE, między innymi oferuje różne dotacje w tym celu. Biogaz, który powstaje w biogazowniach rolniczych jest wykorzystywany do produkcji energii cieplnej i proces jego wytwarzania jest całkowicie ekologiczny. Badania przeprowadzone w Polsce wykazały, że istnieje duże zainteresowanie tematem produkcji biogazu. Odnawialne źródła energii i wytwarzanie energii elektrycznej to jedna z najpopularniejszych inwestycji planowanych na kolejne lata. Docelowo ma powstać kilkaset biogazowni, co przyczyn

www: http://www.biogazownierolnicze.pl/biogazownierolnicze,article,0,77,117,produkcja-biogazu-firmy-chca-

:: szczegóły

Biogazownia

Dzięki wykorzystaniu OZE możemy wiele zyskać, ponieważ poprawia się ekologia, a i my taniej produkujemy energię. Biogaz nawet napędza nasze samochody. Biogazownie ocieplają nasze domy i mieszkania. Do zapoznania się z tematem zapraszam na naszą stronę internetową. Wytwarzajmy zdrową energię.

www: http://www.biogazownie.info.pl/

:: szczegóły

Profile elewacyjne

Sztukateria elewacyjna to sposób na nadanie naszemu domowi zdecydowanie bardziej wyrazistego charakteru. Firma S-decor jest jedną z firm, które produkują sztukaterię elewacyjną. Produkty tej firmy produkowane są dzięki zastosowaniu najnowszej technologii oraz wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu sztukateria S-decor jest tak dobra jakościowo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www: http://www.s-decor.pl/

:: szczegóły

Sztukateria wewnętrzna i zewnętrzna Decor System profile styropianowe

Sztukateria – Fantazja tradycji w Twoich przestrzeniach. Jeśli nie Masz pomysłu na swoje wnętrze - zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, faseta, ornamenty, przyścienne, sufitowe, podsufitowe, przy, podłogowe, przypodłogowe, dekoracyjne, fasety, profile, poliuretanowe, gipsowe

www: http://www.decorsystem.com.pl/

:: szczegóły

Glazurnik

Jesteśmy małą rozwijającą się firmą budowlano-wykończeniową, specjalizującą się w usługach glazurniczych, wycinaniu dekoracji ceramicznych i kamiennych.Zlecone usługi wykonujemy kompleksowo ( przeróbki hydrauliczne, elektryczne, zabudowy GK, malowanie, biały montaż itp.), nie musisz się o nic martwić, my wszystko zorganizujemy. Zapewniamy wysoka jakość usług, dajemy gwarancję i wystawiamy faktury VAT. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.glazurnia.pl/

:: szczegóły

Zadaszenia, ogrody zimowe, drzwi - firma Mrożek

Specjalizujemy się w tworzeniu: konstrukcji metalowych, fasady najlepszej jakości, gwarancja atrakcyjnych cen, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.mrozek.transfer.pl

:: szczegóły

Sztukateria

Stemar - sklep internetowy Sztukateria poliuretanowa, gzymsy, bonie, rozety, armatura, płytki ceramiczne, płytki gresowe, wanny, kabiny, tres, nmc. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym jak i również w naszych salonach w Gorzowie Wlkp., Szczecinie oraz Poznaniu.

www: http://www.stemar.pl/sklep/

:: szczegóły

Poduszki

Materace naturalne. Materace do spania. Materace ekologiczne. Jak wybrać dobry materac. Poduszki do spania. Poduszki ergonomiczne. Poduszki pod głowę. Poduszeczki. Śpij dobrze i wypoczywaj dobrze. Łóżka. Poduszki. Materace. Jak spać, żeby dobrze spać i się wysłać.

www: http://e-artykuly.com/poduszki-czy-cos-nas-moze-w-nich-zaskoczyc/

:: szczegóły

STYROMAX - Styropian, sztukateria styropianowa, kasetony, listwy, rozety, płyty, sprzedaż, produkcja

Firma P.P.H.U. STYROMAX powstała w 1995 r. jako spółka rodzinna. W początkach swojej działalności zajmowała się produkcją m.in. sztukaterii styropianowej, jak kasetony sufitowe, listwy, rozety, płyt styropianowych do budownictwa w trzech odmianach oraz różnego rodzaju opakowań dla przemysłu elektronicznego.

www: http://www.styropian-produkcja.info

:: szczegóły

Łożyska. uszczelniacze, smary

Łożyska samochodowe, łożyska przemysłowe w ofercie hurtowni Stożek. Posiadamy siedzibę w Bielsku Białej a także oddziały w Libiążu, oraz Wadowicach. Asortyment w zakresie łożysk i innego oferowanego sprzętu mogą Państwo zakupić także w naszym sklepie internetowym.

www: http://www.stozek.pl/

:: szczegóły

WOMAKS - Profile, listwy, rozetki, podkładki, kątowniki, akcesoria wykończeniowe, Jędrzejów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WOMAKS istnieje od 1997r. Od początku 1998r. nasza firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości profili wykończeniowych wytwarzanych z aluminium, mosiądzu jak również z tworzyw sztucznych.

www: http://www.profilealuminiowe.info

:: szczegóły

WODNIK TOUR - Biuro podróży, biura podróży, usługi turystyczne, oferty wycieczek, oferty turystyczne

Jeżeli brak Ci pomysłu na wakacje to lepiej nie mogłeś trafić - my Ci pomożemy wybrać taką ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli masz już cel podróży ale nie wiesz jak do niego dotrzeć to też znajdziesz u nas pomoc. Jeżeli chcesz wybrac się z grupą na Pomorze to oczekują na Ciebie nasze osrodki, autokary i doświadczeni piloci i przewodnicy.

www: http://www.podroze-wycieczki.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0