« Strona Główna

Myjki - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Artykuły sanitarne, Sklepy ogrodnicze, Artykuły elekryczne, Artykuły BHP, śląskie, Maszyny budowlane,


Sklep internetowy szorowarki.pl - Szorowarki i maszyny do czyszczenia

Na stronie internetowej sklepu szorowarki.pl można zapoznać się z ofertą zakupu lub wypożyczenia urządzeń do sprzątania. Oferujemy szorowarki nowe i używane w tym szorowarki jednośladowe, samojezdne i bateryjne oraz odkurzacze przemysłowe. Na stronie podany jest katalog z dokładnymi cenami oraz opisami maszyn do czyszczenia powierzchni płaskich.

www: http://www.szorowarki.pl/

:: szczegóły

Piła spalinowa

Sklep-victus.pl to ceniony internetowy sklep ogrodniczy. Kliknij na witrynę, jeżeli zamierzasz przeprowadzić czynności porządkowe w ogrodzie. Sklep ogrodniczy sprzedaje pilarki i nie tylko.

www: http://sklep-victus.pl

:: szczegóły

PSB Mrówka Elektronarzędzia

Sklep internetowy z tanimi materiałami budowlanymi oraz elektronarzędziami niezbędnymi do sprawnej oraz poprawnie wykonanej pracy. W swojej ofercie posiadamy najlepsze materiały, w niskich cenach. Zapewniamy pełne wsparcie dla klientów indywidualnych jak i firm. Należymy do grupy Polskich Składów Budowlanych - nie zwlekaj, sprawdź nasza pełną ofertę.

www: http://www.eleo-budmax.com.pl/

:: szczegóły

Oczomyjki

Prezentujemy oczymyjki i prysznice bezpieczeństwa do pomieszczeń warsztatowych, w których istnieje szansa dostania się do oczu ciał obcych będących w stanie uszkodzić oko. Na stronie oferujemy zestawy przenośne, które stosuje się w dużych halach, oraz najpopularniejsze montowane na baterii. Wszystkie prezentowane przez nas oczomyjki i prysznice bezpieczeństwa są zgodne z standardami Unii Europejskiej.

www: http://www.pinea.com.pl/laboratoryjne/oczomyjki.html

:: szczegóły

myjnie przemysłowe, myjki, wyparki i destylarki, mycie, ultradźwięki, odtłuszczanie

Producent ekologicznych myjni przemysłowych. Oferujemy dobór technik mycia i odtłuszczania. Destylacja rozpuszczalników i cieczy myjących. Dystrybutor chemii przemysłowej, rozpuszczalników i materiałów eksploatacyjnych dla myjni przemysłowych. Możliwość mycia w TRI, PER, czterochlorku i innych kancerogennych substancjach. Odbieramy zużyte oleje i rozpuszczalniki.

www: http://www.castor.com.pl

:: szczegóły

maszyny budowlane, elektronarzędzia, kosiarki

Autoryzowany sklep internetowy - w ofercie: profesjonalny sprzęt ogrodniczy,budowlany i motoryzacyjny;kosiarki,wiertarki,piły,pilarki,elektronarzedzia,odśnieżarki,myjki,karchery,maszyny robocze najnowszej generacji avant. Nasi eksperci służą Państwu radą i sugestiami w doborze produktów.Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.agroserwis.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0