« Strona Główna

Info Met - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Budowa domów, Ogrodzenia, Drzwi, Narzędzia, Hydraulika, Grzejniki, Inne,


Styl-dom dystrybucja oraz montaż okien i drzwi

Nasza firma STYL-DOM ze Szczecina zajmuje się dostarczaniem niezawodnych rozwiązań w stolarce okiennej i drzwiowej, zabudowie balkonów oraz sprzedaży i montażu rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Nasze realizacje spotkać można na terenie całego Szczecina i okolic. Oferujemy Państwu rewelacyjne ceny, propozycje takich producentów jak Dre, Erkado, Kmt czy Redan, doradztwo techniczne na każdym etapie oraz profesjonalny montaż zakupionych u nas rozwiązań. Sprawdź naszą ofertę

www: http://www.styl-dom.info

:: szczegóły

Kowalstwo Artystyczne, Metaloplastyka

Info-Met- kowalstwo artystyczne, metaloplastyka. Wykonujemy usługi w zakresie kowalstwa i wszelkie prace ślusarskie oraz inne na zamówienie klienta.

www: http://www.metaloplastyka.info

:: szczegóły

PHU GROT - Kowalstwo artystyczne, ślusarka budowlana, balustrady, ogrodzenia, bramy, daszki, Gdańsk

Firma P.P.H U GROT jest firmą prywatną założoną przez Jarosława Literskiego. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku przy ul. Matemblewskiej 79 jesteśmy producentem oraz świadczymy usługi w zakresie szeroko pojętej ślusarki budowlanej.

www: http://www.metaloplastyka-kowalstwo-artystyczne.info

:: szczegóły

ROLMETAL - Części do maszyn rolniczych, budowlanych, osprzęt do koparek, rozdrabniacz słomy, agregat

Zakład nasz, powstały w 1955 roku, jest firmą rodzinną prowadzoną obecnie przez Teresę Kubańską i Jacka Kubańskiego. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.wyrobyzmetalu.info

:: szczegóły

RAPMET - Karty pomostowe, kontenery metalowe, garaże stalowe, wycieraczki podłogowe, wyroby metalowe

Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET powstał w 1977 roku i jest obecnie doświadczonym producentem dostarczającym swoje wyroby do wielu znaczących firm w Polsce i za granicą.

www: http://www.wyrobymetalowe.info

:: szczegóły

Świat Miedzi - Technika grzewcza, technika sanitarna, metale kolorowe, artykuły metalowe, Rybnik

Firma Forkup powstała i rozpoczęła swoją działalność w roku 1994 jako firma rodzinna założona przez Państwo Gabrielę i Piotra Kupka. ŚWIAT MIEDZI powstał w 1996 roku jako wyspecializowana placówka firmy Forkup w branży technika grzewcza i sanitarna.

www: http://www.swiatmiedzi.info

:: szczegóły

ASYMETRIA STUDIO - Salon meblowy, meble na wymiar, aranżacja wnętrz, projektowanie mebli, wnętrz, Wa

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do salonu meblowego oraz biura projektowania wnętrz. Znając problemy rynku oraz potrzeby każdego klienta proponujemy szeroką ofertę mebli Huelsta.

www: http://www.studio-mebli.info

:: szczegóły

STALMET DRZWI - Producent drzwi antywłamaniowych, Ząbki, Warszawa, Mazowieckie

Wykonujemy drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe ,drzwi z naświetlami z boku oraz nad drzwiami jak również i w skrzydle drzwiowym. Drzwi naszej produkcji stosowane są jako ochrona przed włamaniem do mieszkań, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, biur, lokali i budynków użytkowych różnego rodzaju.

www: http://www.drzwiantywlamaniowe.info

:: szczegóły

STALPLAST - Kowalstwo artystyczne, balustrady, ogrodzenia, elementy ozdobne, Warszawa

STALPLAST to jak najbardziej nietypowa firma na tle tzw. zakładów kowalskich. Stworzyliśmy ją od podstaw przeszło 15 lat temu łącząc rodzime tradycje i dobre wzorce podobnych firm pracujących od lat w krajach zachodnich. Wyspecjalizowaliśmy się w realizacjach trudnych i ambitnych wychodząc naprzeciwko potrzebie rynkowej towarzyszącej eksplozji budownictwa jednorodzinnego lat 90-tych. Do dzisiaj naszą szczególną uwagę kierujemy na jakość i autentyzm wykonywanych usług artystycznych przeciwstawiając się fali tandety zalewającej rynek.

www: http://www.kowalstwo-metaloplastyka.info

:: szczegóły

WINOMET - Materiały śrubowe, złączne, spawalnicze, ścierne, szczotki druciane, armatura kwasoodporna

Firma Winomet jest bezpośrednim importerem śrubowych elementów złącznych ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej A2 i A4. Pełny asortyment rodzajów i wymiarów obejmuje przeszło 10000 pozycji wykonanych w ponad 300 normach DIN.

www: http://www.stal-nierdzewna.info

:: szczegóły

WIMABROK - Narzędzia do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych, Olsztyn

Firma powstała w 1995 roku. Rok później nawiązała współpracę z niemieckim koncernem AKE Knebel Co wiodącym na rynku niemieckim producentem wysokiej jakości narzędzi do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych.

www: http://www.sprzedaznarzedzi.info

:: szczegóły

WIREMET - Producent drutów, nierdzewnych, spręzynowych, kwasoodpornych, mosiężnych, żaroodpornych, s

WIREMET - Producent drutów, nierdzewnych, spręzynowych, kwasoodpornych, mosiężnych, żaroodpornych, spawalniczych, Zagwiździe, Murów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.producentdrutow.info

:: szczegóły

WODMET - Technika grzewcza, technika sanitarna, artykuły hydrauliczne, kuchnie, łazienki, wyposażeni

Program działań firmy obejmuje kompleksową obsługę klienta w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej. Służymy informacjami o fachowych instalatorach, którzy zapewniają profesjonalny montaż zakupionych u nas systemów sanitarnych.

www: http://www.artykuly-hydrauliczne.info

:: szczegóły

Żel Metal - Sprzedaż hurtowa i detaliczna metali kolorowych, Koszalin, Kołobrzeg

Firma Żel-Metal powstała w 1992 roku. Od początku swej działalności zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną metali kolorowych, tworzyw technicznych, systemów odwodnień liniowych.

www: http://www.metale-kolorowe.info

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0