« Strona Główna

Elewacje domów - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Domki drewniane, Inne, Elewacje, Budownictwo mieszkaniowe, Remonty, Usługi ogólnobudowlane, Budowa domów,


Panele elewacyjne z drewna

LD zajmuje się produkcja i sprzedażą domów drewnianych oraz materiałów budowlanych partych na balach drewnianych.

www: http://www.domyjakzbali.pl/

:: szczegóły

BUDOWA DOMU, FIRMA BUDOWLANA, USŁUGI BUDOWLANE, STAN DEWELOPERSKI, WYK

Budowa domu Warszawa i okolice. Zajmujemy się budową domów, rozbiórkami oraz remontami. Naszym głównym produktem jest tanie oraz szybkie budowanie domu pod klucz. Oczywiście w naszej bogatej budowlanej ofercie możemy dla Państwa wykonać także stan surowy lub stan deweloperski. Zajmujemy się również elewacjami domów, wykonujemy docieplanie budynków, rozbiórki, wyburzenia, wykończenia wnętrz wykonujemy także posadzki oraz tynki maszynowe. Zajmujemy się małymi budowami jak i tymi większymi. Naszą m

www: http://www.staszewski.com.pl/

:: szczegóły

Dom-Term - docieplenia elewacji, budowa domów, remonty

Zakres naszej działalności to przede wszystkim kompleksowa budowa domów dla inwestorów indywidualnych, ale także prace ogólno-remontowe. Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, elektryczne, systemy solarne oraz wykonujemy docieplenia budynków. Działamy na terenie Krakowa, małopolski oraz sąsiednich województw. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji!

www: http://www.dom-term.pl

:: szczegóły

Usługi Budowlane Poznań - Domanieccy Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w dziedzinie konserwacji zabytków.Wykonujemy całościowo prace konserwatorskie i renowacyjne wszelkich zabytków sakralnych, świeckich, użyteczności publicznej, od niewielkich domów po zespoły pałacowe, od wykonawstwa drobnych detali sztukatorskich po kompleksowe rekonstrukcje sztukaterii i polichromii. Firma Budowlano-Sztukatorska - Domanieccy oferuje usługi w branży budowlanej w pełnym zakresie. Wykonujemy wszelakie prace ogólnobudowlane i remontowe.

www: http://www.domanieccy.pl/

:: szczegóły

Wykończenia domów

Serwis należy do firmy Rosłan Style, oferującej profesjonalne wykończenie wnętrz. Firma gwarantuje pomoc profesjonalnego architekta, np. w projektowaniu mieszkań. Specjalnością firmy stały się elewacje oraz ocieplanie domów, np. styropianem. Wykończenia domów obejmują malowanie wnętrz, montaż drzwi czy kładzenie paneli. Firma zakłada instalacje elektryczne, w tym także oświetlenie czy nawet kamery. Na stronie zapoznać można się z referencjami firmy Rosłan Style.

www: http://www.roslanstyle.com.pl/

:: szczegóły

Mazur-Bud - Usługi Ogólnobudowlane

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji, budowy domów, obiektów przemysłowych oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.

www: http://mazur-bud.pl/

:: szczegóły

Elewacje domów

Elewacje lekkie, wyprawy tynkarskie oraz baza pod farby i tynki. Hurtownia materiałów budowlanych zaprasza na stronę, gdzie można nabyć potrzebne produkty. Systemy dociepleń na bazie wełny, farby do elewacji oraz środki ochronne i wiele innych. Już teraz zrób zakupy.

www: http://www.invest-emarket.pl/pl,categorylist,3,elewacje.html

:: szczegóły

Płyty elewacyjne

Firma "N-1 Elewacje Wentylowane" oferuje systemy fasadowe i elewacyjne budynków. Fasady wentylowane to nowe rozwiązania na polskim rynku - aby upiększyć fasady budynków nie trzeba stosować tylko klinkieru. Nowoczesne elewacje domów to elewacje drewniane, fasady z metalu, także elewacyjne płyty i elewacje ceramiczne. Na stronie firmy N-1 można zobaczyć galerię projektów i zdjęcia elewacji, co może stać się inspiracją do tego co zrobić, aby elewacja budynku była wyjątkowa.

www: http://www.elewacje-wentylowane.pl

:: szczegóły

Firma budowlana Mar-Bud usługi budowlane, remonty, domy pod klucz,

Firma budowlana Mar-Bud to firma rodzinna z wieloletnią tradycją wykonująca usługi budowlane, remonty, budowa domów pod klucz, wykonuje prace na wysokościach oraz elewacje styropianowe i tradycyjne,kompleksowe remonty domów i mieszkań,układanie płytek, paneli podłogowych,budowa ogrodzeń,suche tynki,sufity podwieszane,malowanie dachów,suchą zabudowę płytą gipsowo-kartonową,malowanie,tapetowanie,gładzie gipsowe,murarstwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.firmabudowlanamarbud.pl

:: szczegóły

Malowanie - Warszawa-

Firma remontowa oferuje malowanie i usługi remontowe , konserwacyjne, modernizacyjne i budowlane na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w wykończeniach wnętrz ze szczególną specjalizacja w zakresie malowania wnętrz, gładzi gipsowych, w konstrukcjach sufitów podwieszanych, malowania domów, malowaniu elewacji budynków.

www: http://malowanie-scian-mieszkania.warszawa.pl/

:: szczegóły

Firma Remont budowa domów jednorodzinnych i pensjonatów

Firma Remont specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych i pensjonatów. Obecnie zatrudniamy 14 osób. Budowa domu jednorodzinnego o powierzchni 150 m2 w stanie surowym zajmuje nam średnio około 65 dni roboczych, w zależności od stopnia trudności.. Organizujemy pełną logistykę na terenie budowy. Posiadamy niezbędne narzędzia potrzebne w budownictwie jednorodzinnym: szalunki stropowe 250 m2, rusztowania elewacyjne 200 m2, winda dekarska spalinowa łamana, wysokość robocza 31 m, dwa samochody skrzyniowe 7 - osobowe, elektronarzędzia.

www: http://www.remont-tyberiusz.pl

:: szczegóły

MAGBOS: DOMY Z DREWNA

Nasza firma oferuje następujace usługi: - budowa domów drewnianych całorocznych i letniskowych - elewacje drewniane - konstrukcje drewniane - wiązary dachowe i więźba dachowa - sprzedaż drewna budowlanego - sprzedaż elementów do budowy domów drewnianych - usługi stolarsko-ciesielskie Więcej na stronie www.magbos.com

www: http://www.magbos.com/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0