« Strona Główna

Cieszyn - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Inne, Elewacje, śląskie, Projekty domów, Prace ziemne, Usługi ogólnobudowlane, Inne, Budownictwo mieszkaniowe, Hurtownie,


Biuro rachunkowe Bielsko

Kancelaria rachunkowa Krzysztof Kieczka posiada swoje filie w Bielsku, Cieszynie i Wiśle. Od dawna realizuje rzetelnej jakości obsługę rachunkową. W razie prośby gratis przyjeżdża po dokumenty z siedzib klientów. Zapewnia kompromisowe opłaty, a poza tym kompetentną obsługę. Zezwolenie na działalność biura podatkowego Krzysztof Kieczka z regionu Bielska-Białej legalizuje świadectwo Resortu Finansów. Biuro gwarantuje swoim klientom usługi w sferze, np. prowadzenia ksiąg handlowych, rozliczeń rocznych, a także przygotowywania wniosków o dotacje unijne. Proponuje oprócz tego obsługę kadrowo-pła

www: http://www.4profit.com.pl/

:: szczegóły

Architekt Skoczów

Skoczowski architekt Tomasz Raszka oferuje terminowe i solidne tworzenie projektów domów jednorodzinnych i innych.

www: http://tomaszraszka.com/

:: szczegóły

Makron - tynki elewacyjne

Firma Makron istnieje na rynku już od 1987 roku. Zajmuje się produkcją szlachetnego tynku suchego, tzw. tarabona. Jest to tynki dekoracyjny stosowany na zewnątrz, jaki i wewnątrz. Dodatkowym asortymentem oferowanym przez firmę, są farby i lakiery takich firm jak Valtti, Tikkurila finngard, Optiva, Matres Revco.

www: http://makroncieszyn.pl/

:: szczegóły

Okna i drzwi w Cieszynie

Firma Hemos ma w swojej ofercie wysokiej jakości okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, oraz bramy garażowe, moskitiery, parapety. Wszystkie produkty są dostarczane przez sprawdzonych producentów. Oprócz prostej sprzedaży proponujemy doradztwo, sporządzenie kosztorysów i pomiarów. Naszym zamysłem jest osobiste podejście do każdego klienta. By uprościć kupno proponujemy system sprzedaży ratalnej.

www: http://www.hemos.pl

:: szczegóły

MIMA Architekci

Zajmujemy się projektowaniem oraz nadzorami nad realizacją budynków i wnętrz mieszkalnych, przemysłowych, usługowych i użyteczności publicznej. Oferujemy pełen zakres usług niezbędnych do obsługi inwestycji budowlanych. W naszej pracy profesjonalizm łączymy z pasją a każde zlecenia traktujemy priorytetowo. Działamy w Małopolsce i na Śląsku.

www: http://mimaarchitekci.pl/

:: szczegóły

Koparki Wisła

Specjalizujemy się w robotach ziemnych, koparkami, koparko-ładowarkami i minikoparkami.

www: http://koparkiwisla.pl/

:: szczegóły

NADZORY BUDOWLANE,PRZEGLĄDY TECHNICZNE- BIURO TECHNICZNE SKOCZÓW

Mamy wiedzę i doświadczenie! Oferujemy: Nadzory budowlane(kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego), inwentaryzacje budowlane, kosztorysy i przedmiary robót, usługi projektowe(autorskie i adaptacje), przeglądy techniczne budynków 1 i 5 letnie, odbiory mieszkań, domów od deweloperów i wykonawców. Usługi świadczymy na terenie powiatu cieszyńskiego i okolic (min: Skoczów, Wisła, Ustroń, Brenna, Górki, Cieszyn, Jasienica, Jaworze)

www: http://biurotechniczne.skoczow.pl/

:: szczegóły

Nagrobki

Firma kamieniarska "Wrzos" istnie w okolicach Cieszyna. W naszej ofercie mamy nagrobki wykonywane z granitu, a czasem także z innych materiałów. Oferujemy również artykuły nagrobne, na przykład świeczniki, litery oraz lampy. Zagwarantować możemy zupełny profesjonalizm, gdyż bardzo znamy budowę granitu, a także jego przemiany podczas działania czynników atmosferycznych. Nie raz testowaliśmy zachowanie się materiału w różnych czynnikach.

www: http://www.kamieniarstwo-wrzos.pl/

:: szczegóły

kostka granitowa,kruszywa drogowe

kostke brukowa oraz kruszywa drogowe. ,KostkaGranitowa.info oferuje najwyzszej klasy kostke granitowa

www: http://www.kostkagranitowa.info

:: szczegóły

Oleje maszynowe, przekładniowe, hydrauliczne, sprężarkowe, silnikowe, produkty Loctite

Melkib Bis - oferuje zaopatrzenie przedsiębiorstw w oleje, smary, łożyska, kleje i masy uszczelniające, produkty Loctite, Teroson, Tork, narzędzia Bahco i inny asortyment. Dostarczamy produkty na terenie całego kraju, posiadamy kilka oddziałów, z centralą logistyczną w Cieszynie.

www: http://www.melkib.com/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 1 0 0