« Strona Główna

świetliki dachowe - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Okna aluminiowe, Prace wysokościowe, Okna PCV, Wentylacja, Kable, przewody, Wiaty, Budownictwo mieszkaniowe, Tworzywa sztuczne, Inne, Drzwi, Inne,


Alu-Service Okna, drzwi, fasady

Alu-Service zajmuję się produkcją stolarki aluminiowej. Wykonujemy okna i drzwi aluminiowe, fasady, ogrody zimowe, elewację z płyt kompozytowych, świetliki dachowe, drzwi automatyczne. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego i projektowego, pomagamy w wyborze koncepcji, formy oraz materiałów i powłok.

www: http://aluserv.com.pl

:: szczegóły

Aluminiowo poliwęglanowe świetliki dachowe i pasma świetlne

Szprotbud produkuje łukowe i płaskie poliwęglanowe świetliki dachowe, naświetla kalenicowe pasma świetlne, aluminiowo poliwęglanowe, dwuspadowe piramidkowe. Wykonujemy i montujemy poliwęglanowe zadaszenia i daszki nad wejściem. Sprzedajemy komorowe płyty poliwęglanowe i profile aluminiowe.

www: http://www.szprotbud.com.pl/

:: szczegóły

pojemniki na piasek - Producent

Proponujemy świetliki dachowe do użycia w rolnictwie, które redukują zachorowalność zwierząt, usuwają nadmiar wilgoci, dostarczają równomierne nasłonecznienie a także są podłożem ekonomizacyj. Polecamy także przydomowe oczyszczalnie dla gospodarstw domowych, szamba oraz zbiorniki na sól i piach o kubaturze 100 i 175 litrów. Na każdy produkt udzielamy gwarancję.

www: http://www.jfcpolska.pl

:: szczegóły

Klapy dymowe

Podstawy stalowe, klapy dymowe, daszki nad wejścia, wiatrołapy, zadaszenia tarasów, ogrody zimowe, płyty poliwęglanowe komorowe i lite, akcesoria do płyt poliwęglanowych, profile aluminiowe i boksy na stadiony. Gulajski - Specjalizujemy się w doświetlaniu pomieszczeń. Świetliki dachowe: kopułkowe, klapy dymowe (oddymiające) świetliki rurowe oraz okna dachowe firmy Farko. Zapraszamy po wysokiej jakości klapy do przewietrzania, okna dachowe, wyłazy dachowe, świetliki rurowe.

www: http://www.gulajski.pl/

:: szczegóły

Świetliki dachowe

Gulajski. Sklep internetowy oferuje okna dachowe, świetlówki enegrooszczędne Osram, świetliki dachowe, tunelowe, tubowe. Kopułki akrylowe, Kopułki poliwęglanowe, świetliki rurowe, punktowe oraz świetliki kopułkowei i do przewietrzania. Także wyłazy dachowe i okna dachowe, siłowniki elektryczne a także naświetla i akcesoria. Świetliki rurowe, oddymianie - wyłaz dachowy, klapy dymowe oddymiające.

www: http://www.swietliki-dachowe.home.pl/

:: szczegóły

R.Kaczanowski - Świetliki i Zadaszenia

Zadaszenia i świetliki Ryszard Kaczanowski .Firma dziala na rynku od ponad 15 lat .Proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą : świetlików i zadaszeń. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu świetlików i zadaszeń z poliwęglanów – wejściowych,balkonowych ,nad ciągami pieszych . Instalujemy zarówno nowe konstrukcje ,jak i naprawiamy istniejące .Cieszymy się uznaniem naszych klientów. Cennik świetlików znajdą państwo na naszych podstronach . zadaszenie dowolnego kształtu, budowane na bazie połączonych trójkątów. . Sprzedaż świetlików po atrakcyjnych cenach oraz podzespołów do mon

www: http://www.zadaszenia-i-swietliki.pl/

:: szczegóły

.: NEXT - poliwęglan, plexi

Firma NEXT działa na rynku już od 1993 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji oraz montażu wysokiej jakości świetlików dachowych, a od 1996 roku jest autoryzowanym dystrybutorem klap dymowych firmy REWA. W ofercie posiadamy również systemy rynnowe Galeco, naświetla ścienne z poliwęglanu, wyłazy i świetliki dachowe.

www: http://www.daszkinext.pl/

:: szczegóły

Robelit.pl - daszki, zadaszenie, przeszklenia, poliwęglany, płyty PET,

Firma Robelit zajmuje się sprzedażą budowlanych materiałów wykończeniowych z tworzyw sztucznych, takich jak poliwęglan, w ramach dystrybucji hurtowej. W ofercie firmy znajdują się daszki nad drzwi wejściowe, zadaszenia drzwi wejściowych, zadaszenia wejścia, wiatrołapy, wiaty, werandy, świetliki dachowe, konstrukcje aluminiowe, płyty kanalikowe, płyty komorowe, płyty poliwęglanowe, maty podłogowe i maty ochronne.

www: http://www.robelit.pl/

:: szczegóły

Okna, drzwi, bramy, rolety, okiennice, parapety, Pierzchnianka, Góra, Kielce, świętokrzyskie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OkMont powstało w 1999 roku. Od początku miała to być firma rodzinna, sprawna i uczciwa. Wiemy, że nasi klienci chcą mieć poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy - więc stawiamy jedynie na sprawdzone produkty, wypróbowanych ludzi i pewnych dostawców. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i pomagamy wybierać najlepsze rozwiązania.

www: http://www.okmont.info

:: szczegóły

maxiSolar - Świetliki Rurowe, Dachowe

Świetliki Rurowe maxiSolar - nowoczesne urządzenia doświetlające na odległość pomieszczenia światłem naturalnym. Jako jedyne na rynku o tak nowoczesnej budowie - mogą być montowane na dachach wszystkich typów. Zaproś słońce do domu!

www: http://www.maxisolar.pl/

:: szczegóły

Tubzzz - świetliki rurowe

Świetliki Tubzzz to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują naturalnego oświetlenia. Nowoczesne urządzenie wprowadzające światło słoneczne do ciemnych pomieszczeń. Zaproś słońce do swojego domu!

www: http://www.tubzzz.pl/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0