« Strona Główna

Śruby nierdzewne - rezultaty wyszukiwania


Kategoria :
Sklepy ogólnobudowlane, Artykuły elekryczne, pomorskie, Hurtownie, śląskie, Stal konstrukcyjna, Hale magazynowe, Narzędzia, warmińsko-mazurskie, Inne,


Śruby, nity, wkręty do tarasów nierdzewne

Na polskim rynku budowlanym już 6 rok jesteśmy dystrybutorem elementów złącznych nierdzewnych oraz kwasoodpornych oraz elementów do mebli (ocynkowanych). Jesteśmy polską firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Od 3 lat jesteśmy bezpośrednim importerem wszelkich elementów złącznych. Duże stany magazynowe sprawiają, że wysyłamy towar do naszych odbiorców w ciągu 24 h od momentu złożenia zamówienia. Konkurencyjne ceny na rynku oraz miła obsługa to tylko nieliczne nasze atuty. Zapraszamy.

www: http://www.e-nierdzewne.pl/

:: szczegóły

Śruby kwasoodporne

Oferujemy śruby, nity, pręty gwintowane, obejmy zaciskowe, podkładki sprężynowe, pierścienie, nakrętki i pozostałe komponenty złączne. Wejdź na: kristal.net.pl - odkryj pełną prezentację. Gorąco zapraszamy!

www: http://www.kristal.net.pl

:: szczegóły

ABAKUS EUROPE - Śruby nierdzewne, osprzęt żeglarski

Ponad 21 tysięcy produktów w ofercie. Elementy złączne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, elementy wyposażenia jachtów, osprzęt żeglarski,śruby nierdzewne,systemy gaśnicze,łańcuchy nierdzewne,liny nierdzewne,pręty nierdzewne i wiele innych. Zapraszamy.

www: http://www.abakuseurope.pl/

:: szczegóły

Nity nierdzewne Kalmet

KAL-MET Hurtownia elementów złącznych - zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem dużych firm przemysłowych, produkcyjnych i klientów indywidualnych w elementy złączne. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment wyrobów ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, nitów nierdzewnych, nitonakrętek oraz profesjonalnych narzędzi nitujących.W trosce o klienta dostarczamy wyroby pochodzące od renomowanych europejskich producentów, spełniające wysokie wymagania jakościowe. Dzięki temu mamy dostęp do najlepszych i najtańszych wyrobów, co pozwala oferować klientom towar wysokiej jakości w konkurencyjnej ce

www: http://www.kal-met.pl/

:: szczegóły

Śruby nierdzewne

W naszej firmie prezentujemy oferty śrub nierdzewnych, prętów gwintowanych i nitonakrętek. Dostarczamy ponadto narzędzia do nitowania renomowanych firm. Cechuje nas wysoka jakość sprzętu i towarów pochodzących od liczących się na na świecie producentów. Od momentu założenia firmy, aktywność naszych pracowników jak i możliwości rozwoju pozwoliły osiągnąć optymalizację w działaniu. INCOP Bytom zaprasza do współpracy!

www: http://www.incop.pl

:: szczegóły

Pręty gwintowane

INCOP Bytom to firma z tradycją. Oferujemy nitownice, śruby nierdzewne, nity zrywalne, nitonakrętki, nitośruby, pręty gwintowane oraz wkręty nierdzewne. Dostarczamy sprzęt do nitowania wysokiej klasy. Naszym priorytetem jest wysoka jakość elementów złącznych, sprzętu, i towarów pochodzących od renomowanych producentów światowych. Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią!

www: http://www.incop.pl/

:: szczegóły

1001narzedzi.pl

sklep nasz zajmuje się od 12 lat sprzedażą elementów złącznych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Głównym asortymentem są wyroby firmy fischer jednego z największych producentów takiego asortymentu na świecie. Są to wszelkiego typu mocowania w postaci kołków , kotew , mocowań chemicznych , wkrętów do betonu , kołków do schodów i do izolacji .Posiadamy w swojej ofercie również śruby , nakrętki , podkładki , wkręty i pręty gwintowane ze stali nierdzewnej A2 .

www: http://www.1001narzedzi.pl/

:: szczegóły

ALKAZ - śruby, sruby, śruby nierdzewne

Firma ALKAZ dostarcza klientom śruby (sruby), śruby nierdzewne, śruby kwasoodporne, śruby imbusowe, śruby dwustronne (sruby dwustronne), śruby miedziane, śruby szpilki, nakrętki, nity. Śruba to główny produkt jaki oferuje firma Alkaz. Wymiary śrub są podstawowym elementem określającym jego rodzaj,np. śruby calowe. Śruby stalowe i śruby do betonu to jedne z najmocniejszych śrub.

www: http://alkaz.info/

:: szczegóły

alkaz - śruby, śruby nierdzewne, sruby

Przedsiębiorstwo Alkaz jest obecnie jednym z głównych dystrybutorów śrub w Polsce. Firma ALKAZ została założona w 1977r. i rozpoczęła produkcję elementów z tworzyw sztucznych dla branży telekomunikacyjnej, medycznej, budowlanej oraz dla indywidualnych potrzeb klientów.

www: http://www.alkaz.info/

:: szczegóły

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0