Usługi budowlane
Prace ziemne

  :: Dodaj wpis  

Roboty Ziemne - Urbanek

Roboty Ziemne - Urbanek to przedsiębiorstwo wykonujące dla klientów biznesowych z okolic Łodzi prace ziemne przygotowujące grunt pod budowę, w tym rozbiórkę i wyburzanie. Specjalistyczny sprzęt oraz ponad 20 letnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie swojej pracy zgodnie z najwyższym standardem wykończeniowym. Wykonujemy dodatkowo również badania gruntowe przed podjęciem prac (np. sprawdzenie sieci wód gruntowych) Zapraszamy do kontaktu

www: https://robotyziemne-urbanek.pl/roboty-ziemne-wykopy-lodz/

:: Szczegóły » Roboty Ziemne - Urbanek

Minikoparka Poznań

Oferujemy usługi minikoparką w Poznaniu oraz wynajem mini sprzętu budowlanego. Działamy na terenie Poznania i okolic. Świadczymy usługi dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy usługi wszelkiego rodzaju prac ziemnych, a w szczególności wykopy pod instalacje wodne, elektryczne, oraz kanalizacje.

www: https://minikoparka-poznan.pl/

:: Szczegóły » Minikoparka Poznań

Roboty ziemne - Ziem-Bud.eu

Szukasz rzetelnej i doświadczonej firmy oferującej prace i roboty ziemne? Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z umieszczona tam ofertą.

www: http://ziem-bud.eu

:: Szczegóły » Roboty ziemne - Ziem-Bud.eu

Usługi koparka, koparko-ładowarka DadBud Wrocław

Firma DadBud znajduje się na terenie Wrocławia. Kompleksowo wykonujemy usługi koparką oraz koparko-ładowarką polegające na robotach ziemnych. Między innymi: rozbiórki, przyłącza wodociągowe, instalacje sanitarne, wykopy pod szambo, wykopy pod fundamenty, równanie terenu, utwardzenia nawierzchni i gruntu oraz wiele innych, zapraszamy do współpracy.

www: http://www.dadbud.pl/

:: Szczegóły » Usługi koparka, koparko-ładowarka DadBud Wrocław

Transport ciężarowy Bysgoszcz

Świadczymy usługi w zakresie: Dostawy materiałów budowlanych: Żwir, Piasek, Beton, Torf, Czarnoziem, Szlaka, Materiały na paletach, itp. Wpuszczanie kręgów kanalizacyjnych Transport ogólnopolski z HDS 4,7T Wykopy pod budynki - prace ziemne

www: http://www.exprestrans.pl/

:: Szczegóły » Transport ciężarowy Bysgoszcz

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0