Usługi budowlane
Rozbiórki

  :: Dodaj wpis  

Opróżnianie mieszkań , domów , garaży , piwnic , magazynów Warszawa

Oferujemy Państwu opróżniania mieszkań , piwnic , domów itp. Służymy pomocą 7 dni w tygodniu 24 h w tygodniu. Nasze usługi: - opróżnianie mieszkań - opróżnianie domów - wywóz złomu - wywóz sprzętu RTV i AGD

www: http://https://www.cityclean24.pl/oproznianie-mieszkan-domow.html

:: Szczegóły » Opróżnianie mieszkań , domów , garaży , piwnic , magazynów Warszawa

SEBIKO - budowy dróg, usługi wyburzeniowe, usługi transportowe wywrotkami, usługi transportowe wywrotką 6x6

Firma SEBIKO pracuje w oparciu o nowoczesne maszyny oferując wysoką jakość realizowanych usług, a jednocześnie atrakcyjne ceny. Posiadamy doświadczoną załogę, dla której praca jest pasją, a każde zlecenie wyzwaniem. Nasi pracownicy mają wymagane umiejętności zawodowe jak również długoletnią praktykę. Działamy na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego a także miast takich jak Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Grudziądz, Działdowo, Brodnica, Lubawa, Iława.

www: http://www.sebiko.com.pl

:: Szczegóły » SEBIKO - budowy dróg, usługi wyburzeniowe, usługi transportowe wywrotkami, usługi transportowe wywrotką 6x6

Rozbiórki Warszawa, wyburzenia budynków i wynajem koparek.

Firma Bal-kop S.C. specjalizuje się w realizacji usług w zakresie rozbiórek i wyburzeń budynków. Oferuje również wykonawstwo wszelkiego typu robót sprzętem ciężkim, roboty ziemne, wykopy, usługi kanalizacyjne i brukarskie. Oferuje sprzedaż materiałów sypkich, atrakcyjne ceny transportu oraz wynajem koparek i koparko ładowarek.

www: http://www.bal-kop.pl/

:: Szczegóły » Rozbiórki Warszawa, wyburzenia budynków i wynajem koparek.

RG-TECH cię™cie wiercenie betonu Toruń„ Bydgoszcz Gdańsk

Firma RG-TECH świadczy profesjonalne usługi w zakresie cięcia i wiercenia w betonie zbrojonym, kamieniu, cegle i innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie. Nasze prace umożliwiają rozbiórki, wyburzenia, adaptacje bez naruszania statyki obiektu i zapylenia. Będąc liderem na rynku w diamentowym cięciu i wierceniu w betonie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej. Przetnij beton razem z nami!

www: http://przetnijbeton.pl/

:: Szczegóły » RG-TECH cię™cie wiercenie betonu Toruń„ Bydgoszcz Gdańsk

Wyburzenia - Trans-Ziem

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Trans-Ziem to firma budowlana z bogatym doświadczeniem w branży, specjalizująca się w następujących obszarach: wyburzenia, rozbiórki, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, stabilizacja gruntu oraz generalne wykonawstwo. Zapraszamy do współpracy z nami wszystkie instytucje oraz klientów indywidualnych, którzy są zainteresowani rozbiórkami i wyburzaniem w Krakowie i Warszawie – w tych miastach skupia się nasza działalność.

www: http://trans-ziem.pl/

:: Szczegóły » Wyburzenia - Trans-Ziem

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0