Usługi budowlane
Roboty drogowe

  :: Dodaj wpis  

Remonty dróg

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, cieszącą się opinią solidnej i wiarygodnej.Celem działalności jest kompleksowa realizacja i dostarczanie profesjonalnie wykonanych usług inżynierskich, związanych z remontami oraz budową dróg, ulic, placów wraz z infrastrukturą towarzyszącą tym robotom.Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do wykonywania robót drogowych spełniające najnowsze wymagania odnośnie ochrony środowiska. Zatrudniamy kadrę inzynierską z uprawnieniami i doświadczeniem zawodowym oraz wykwalifikowanych robotników drogowych.

www: www.ifelix.pl

:: Szczegóły » Remonty dróg

Roboty drogowe i asfaltowe - Robokop

Firma ROBOKOP Grzegorz Leonowicz została założona w 2011r., bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży drogowej kadry kierowniczej oraz pracowników. Firma specjalizuje się w robotach drogowych i asfaltowych.

www: http://www.robokop.eu/

:: Szczegóły » Roboty drogowe i asfaltowe - Robokop

Transport Drogowy. Roboty Ziemne i Drogowe.

rozbiórki, wyburzenia, piach, żwir, czarnoziem, wynajem koparki, wynajem spycha, wynajem spycharki

www: http://www.postek-wykopy.pl/

:: Szczegóły » Transport Drogowy. Roboty Ziemne i Drogowe.

Układanie kostki brukowej okolice Warszawy

Centrum bruku BRH istnieje od 1979 r. Naszą główną działalnością jest brukarstwo - układanie kostki brukowej. Proponujemy naszym klientom SPRZEDAŻ: bruku betonowego, bruku z kamienia naturalnego, kamienia elewacyjnego-kolorowego, skał kolorowych, oraz WYKONAWSTWO: z materiałów powierzonych, z materiałów własnych. Zapraszamy wszystkich Klientów z Warszawy i okolic do naszego centrum bruku znajdującego się w miejscowości Zakręt pod Warszawą. Szczegóły lokalizacji i dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej stronie.

www: http://www.polmedia.com.pl/brh

:: Szczegóły » Układanie kostki brukowej okolice Warszawy

RP Complex - kompleksowe roboty inżynieryjne, ziemne i drogowe

kompleksowe roboty inżynieryjne, roboty ziemne, roboty drogowe, wyburzenia, rozbiórki, roboty rekultywacja terenu, stabilizacja gruntu, prace budowlane, ciężki sprzęt budowlany, caterpillar, volvo, terex, wozidło technologiczne, spycharka, koparko ładowarka, koparka gąsienicowa, walec wibracyjny, roboty odkrywkowe, wykopy, makroniwelacja

www: http://www.rpcomplex.pl/

:: Szczegóły » RP Complex - kompleksowe roboty inżynieryjne, ziemne i drogowe

  Strona: :  1 | 2 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0