Materiały budowlane
Wykładziny i posadzki

  :: Dodaj wpis  

Igielit narciarski i tubingowy | SPORTFIX.PL

Sportfix oferuje sztuczne nawierzchnie igielitowe służące do wykładania całorocznych stoków narciarskich, peronów kolejek linowych, tras wyciągów narciarskich, fragmentów stoków narażonych na szybsze topnienie śniegu oraz torów do tubingu. Wykonane z igielitu, choć nie zastąpią śniegu, pozwalają na najbardziej zbliżone wrażenia z jazdy. Znakomite rozwiązanie dla ośrodków wypoczynkowych, klubów sportowych czy nawet gmin i powiatów chcących zwiększyć zaplecze sportowe.

www: http://sportfix.pl/

:: Szczegóły » Igielit narciarski i tubingowy | SPORTFIX.PL

Wykładziny dywanowe Bielsko-Biała

Z przyjemnością prezentujemy starannie wyselekcjonowane i praktyczne artykuły na podłogę. Znajdą Państwo u nas wykładziny dywanowe oraz podłogi winylowe cenionych marek, najlepszych światowych producentów. W doborze asortymentu kierujemy się przede wszystkim jakością i praktycznością podłóg oraz najnowszymi trendami. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na kompleksową i fachową obsługę, wsparcie techniczne, doradztwo przy wyborze podłogi oraz profesjonalny montaż. Zachęcamy gorąco

www: http://www.fafastudio.pl/

:: Szczegóły » Wykładziny dywanowe Bielsko-Biała

Posadzki Samopoziomujące

Tempo para się budownictwem, dlatego wylewka na podłogówkę to żaden problem. Posadzka anhydrytowa to oferowane wylewki samopoziomujące, które dostosowane były do nabywców osobistych. Dzięki pracy na wyspecjalizowanych maszynach oraz fachowej obsłudze klient jest zadowolony z efektów. Na stronie Tempo można zaznajomić się z naszym zakresem usług, jak również zobaczyć nasze referencje. Dla każdego na naszej stronie czeka również dział z poradami, które dotyczą wylewek.

www: http://tempo-spj.pl/

:: Szczegóły » Posadzki Samopoziomujące

Płyty betonowe

Piękne wnętrza muszą odznaczać się czymś unikatowym. Firma Concrete Design to wyłączny dystrybutor betonu architektonicznego marki EDFAN. Na polskim rynku jest on nowością. Charakteryzuje się on doskonałą ciągłością struktury powłoki przy zachowaniu małej grubości. Dzięki użytym technologiom można montować go na występujących powłokach. Wnętrza nowoczesne oraz klasyczne mogą zyskać zupełnie nowy wymiar dzięki tym produktom.

www: http://www.concretedesign.pl/

:: Szczegóły » Płyty betonowe

Posadzki przemysłowe

Od kilku lat działamy na rynku i zajmujemy się wykonywaniem posadzek przemysłowych i dekoracyjnych wszelkiego rodzaju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi posadzki betonowe i epoksydowe, wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje długoterminowe i bezproblemowe użytkowanie. Zapraszamy do skorzystania z usług w kraju i zagranicą.

www: http://petu.pl/

:: Szczegóły » Posadzki przemysłowe

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0