Nieruchomości i developerzy
Sprzedaż gruntów

  :: Dodaj wpis  

DOMY IMPERIAL - JAMNO KOSZALIN. Nowe domy jednorodzinne na sprzedaż

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w dzielnicy Koszalina - Jamno. Oferujemy na sprzedaż nowe domy wolnostojące parterowe, domy z poddaszem użytkowym oraz rezydencje w stanie deweloperskim, z opcją pod klucz. Atuty naszych nieruchomości to atrakcyjne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Jamno oraz usytuowanie domów na przestrzennych działkach o powierzeni od 10 do 35 arów. Domy oddajemy w technologii murowanej, wykorzystując do budowy ekologiczne materiały budowlane.

www: http://www.domyimperial.pl/

:: Szczegóły » DOMY IMPERIAL - JAMNO KOSZALIN. Nowe domy jednorodzinne na sprzedaż

Działka

Pośredniczymy w umieszczaniu ogłoszeń w prasie i oferujemy naszym klientom atrakcyjne rabaty. Zamieszczamy ogłoszenia w gazetach ogólnopolskich i lokalnych, a zlecenie zamieszczenia ogłoszenia polega na przesłaniu ogłoszenia e-mail’em.

www: http://www.e-likwidacja.pl/

:: Szczegóły » Działka

kupowanie mieszkania

Kupowanie mieszkania nie jest prostym zadaniem, aby znaleźć odpowiednie dla nas mieszkanie w dobrej lokalizacji oraz w stosunkowo nie drogie trzeba poświęcić sporo czasu. W serwisie Zbuduj Dom wychodzimy na przeciw tym którzy planują zakup mieszkania i doradzamy jak to zrobić.

www: http://www.zbudujdom.net/category/kupowanie-nieruchomosci/

:: Szczegóły » kupowanie mieszkania

POMORSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI

Pomorska Giełda Nieruchomości to nowoczesna agencja nieruchomości o ugruntowanej pozycji na rynku. Funkcjonujemy od 1998 roku oferując nieruchomości w pasie nadmorskim oraz gminach ościennych. Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz duża elastyczność w kontaktach z klientami, którym staramy się przedstawić najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami i preferencjami zainteresowanych stron. W ramach współpracy z 25 bankami zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa kredytowego oraz finansowania zakupu wybranych przez Państwa nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że bogat

www: http://www.nieruchomoscipgn.pl/

:: Szczegóły » POMORSKA GIEŁDA NIERUCHOMOŚCI

  Strona: :  1 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 1 22