Instalacje
Klimatyzacje

  :: Dodaj wpis  

KYLOS - KLIMATYZACJA, MONTAŻ, SERWIS KLIMATYZACJI KRAKÓW,

Zajmujemy się montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Głównym obszarem naszych działań jest województwo małopolskie i śląskie

www: http://www.kylos-klimatyzacja.pl/

:: Szczegóły » KYLOS - KLIMATYZACJA, MONTAĹť, SERWIS KLIMATYZACJI KRAKÓW,

Układy klimatyzacji - BSPL Sp. z o.o.

Producent chłodnic BSPL Sp. z o.o. zaprasza do współpracy B2B wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani systemami chłodzącymi, układami chłodzenia, układami klimatyzacji. Nasze przedsiębiorstwo oferuje takie usługi, jak projektowanie chłodnic, układów klimatyzacji i systemów chłodzenia. Zajmujemy się też regeneracją chłodnic powietrza, cieczy i oleju. Oferujemy solidne wymienniki ciepła przemysłowe i okrętowe.

www: http://bspl.pl/

:: Szczegóły » Układy klimatyzacji - BSPL Sp. z o.o.

Wentylacja Kraków - PALMER Witold Kociołek

Firma PALMER od ponad 14 lat działa w branży klimatyzacji i wentylacji. Kraków jest siedzibą firmy, jednak jej zasięg to cała Małopolska. W ofercie firmy znaleźć można szeroki zakres wielu nowoczesnych rozwiązań z zakresu systemów klimatyzacji i wentylacji, a więc: klimatyzatory, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, oczyszczacze powietrza, pompy ciepła, rekuperatory, wentylatory.

www: http://www.palmer.com.pl/

:: Szczegóły » Wentylacja Kraków - PALMER Witold Kociołek

Aero7.pl - specjalistyczny sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą klimatyzacji.

Firma aero7 zajmuje się sprzedażą sprzętu do tzw. obróbki powietrza, czyli urządzeń, dzięki którym jesteśmy w stanie regulować wilgotność bądź temperaturę. W naszej ofercie znajdują się między innymi osuszacze powietrza, klimatyzacje, wentylatory, nagrzewnice, nawilżacze ewaporacyjne czy oczyszczacze. Nasza działalność to nie tylko sprzedaż ale również pogwarancyjny serwis czy montaż naszych urządzeń.

www: http://www.aero7.pl/

:: Szczegóły » Aero7.pl - specjalistyczny sklep internetowy, zajmujący się sprzedażą klimatyzacji.

Grzejnik dekoracyjny

Grzejnik dekoracyjny Verano stanowi idealną propozycję dla osób lubiących bawić się aranżacją wnętrz oraz ceniących niekonwencjonalne rozwiązania. Grzejniki dekoracyjne Verano gwarantują niezawodność o oszczędność, a także komfort cieplny w ogrzewanym pomieszczeniu.

www: http://verano-konwektor.pl/

:: Szczegóły » Grzejnik dekoracyjny

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Katalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0