« Strona Główna

Usługi bhp

[Znajdziesz w katalogu wg » | szkolenia bhp | kursy bhp | nadzór bhp | usługi bhp]

http://szkolenia-bhp.biz/

Opis strony Zajmujemy się głównie prowadzeniem kursów z zakresu bhp, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Prowadzimy kursy nie tylko z zakresu bhp, ale także szkolenia pierwszej pomocy. Nasza propozycja jest kompleksowa, dostosowana do wymagań firm z wielu różnych branż, oraz instytucji. Szkolenia bhp to nasza specjalność, doceniana przez wielu klientów. Zapraszamy do skorzystania a naszych usług, oraz do zapoznania się z referencjami. Kursy bhp i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy to nasze najważniejsze usługi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Słowa kluczowe:szkolenia bhp,kursy bhp,nadzór bhp,usługi bhp

Szkolenia BHP

Bezpieczeństwo i higiena pracy to nazwa na którą składa się zarówno zbiór przepisów, jak również i zasad, które dotyczą bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy. BHP, bo tak określamy to pojęcie dotyczy również kształtowania właściwych warunków pracy dla każdego człowieka. W zakresie szkoleń BHP, które mamy przyjemność prowadzić, znajdują się zagadnienia z zakresu ergonomii, medycyny pracy, ekonomiki pracy, jak również i psychologii pracy i technicznego bezpieczeństwa. Oferowane przez nas szkolenia BHP, mają na celu ukazać pracodawcom, w jakich warunkach powinni pracować pracownicy i jak podwładni powinni się zachowywać, by zadbać o pełne bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Oferujemy:
Szkolenia wstępne
Szkolenia okresowe

(Pracodawcy, osoby kierujące pracownikami, kadra inżynieryjno- techniczna, pracownicy administracyjno-biurowi, pracownicy na stanowiskach robotniczych. )

PULSAR Szkolenia BHP

ul. Płowiecka 105/107

04-501 Warszawa

tel/fax (022) 610-02-83

Strona dodana: 2013-11-23 14:23:18

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria BHP Podkategoria Szkolenia BHPKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0