« Strona Główna

Kratki kominkowe

[Znajdziesz w katalogu wg » | kratki kominkowe | kratki wentylacyjne | kratki ozdobne]

http://www.rafa-raczak.pl/

Opis strony Firma, którą prezentujemy na łamach tego spisu stron prowadzi swoją działalność od kilkudziesięciu lat. Podczas tego pozytywnego dla nas okresu zdołaliśmy przekonać do siebie tysiące zadowolonych nabywców. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest wyrób elementów idealnie nadających się do wystroju wnętrz takich jak kratki kominkowe, kratki wentylacyjne, drzwiczki rewizyjne itp. Nasze produkty charakteryzują się godną podziwu jakością oraz nietuzinkowym wzornictwem i wykonaniem.

Słowa kluczowe:kratki kominkowe,kratki wentylacyjne,kratki ozdobne

Już kilkanaście lat wytwarzamy nieprzeciętne systemy z obszaru materiałów budowlanych. Nasza firma produkuje doskonałej jakości kratki ozdobne, w tym kratki kominkowe oraz kratki wentylacyjne, które idealnie nadają się do zabezpieczania otworów kominowych, wentylacyjnych, a także różnego rodzaju niewielkich otworów, na które nie mamy pomysłu. Jeśli remontujesz dom i poszukujesz unikalnych rozwiązań, oferta ta kierowana jest właśnie do Ciebie.
Już teraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
tel. 71 725 61 30

Strona dodana: 2012-09-11 16:45:11

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Elementy wykończenia Podkategoria Wkłady kominkoweKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 0 0 0