« Strona Główna

DOP-PROJECT Wentylacja i klimatyzacja

[Znajdziesz w katalogu wg » | wentylacja | klimatyzacja | systemy klimatyzacji | projektowanie klimatyzacji]

http://dop-project.com.pl/

Opis strony Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Działając na rynku "klimatyzacji i wentylacji"od wielu lat, zajmując się sprzedażą i instalacją różnych systemów, nawiązaliśmy stałą współpracę z czołówką światowych liderów w produkcji systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. DOP PROJECT jest firmą sprzedającą i montującą urządzenia z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Działamy na rynku od 2003 roku.

Słowa kluczowe:wentylacja, klimatyzacja, systemy klimatyzacji, projektowanie klimatyzacji

Firma DOP PROJECT s.c. Maciej Pasek, Konrad Omieciński istnieje od 2003 roku.
W zakres działalności firmy wchodzi kompleksowe wykonawstwo i projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji zarówno w dużych obiektach: biurowych, handlowych, hotelowych, budynkach przemysłowych, jak również firma świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych. Dop Project zajmuje się także projektowaniem oraz wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych począwszy od kanalizacji po nowoczesne systemy grzewcze, nadmuchowe lub tradycyjne.
Jesteśmy autoryzowanym dealerem m.in. firmy Daikin oraz Mitsubishi Electric i McQuay – renomowanych i znanych na polskim rynku od wielu lat producenta systemów klimatyzacyjnych . Urządzenia tych marek zaprojektowane i wyprodukowane są według najnowszych technologii reprezentując najwyższe światowe standardy jakości i techniki wykonania. Pod żadnym względem nie ustępują podobnym systemom produkowanym przez konkurencję, natomiast znacznie ją przewyższają między innymi w zakresie poziomu hałasu, warunków gwarancyjnych etc. Klimatyzatory Daikin (Japonia) należą do niekwestionowanych liderów rynku pod względem zaawansowania technologicznego. Jednostki te cechuje bardzo cicha praca, automatyczne rozprowadzanie powietrza w pomieszczeniu, ergonomiczny wygląd oraz niezawodność w działaniu.

Strona dodana: 2011-04-05 07:51:25

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Budownictwo Podkategoria InneKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 9 0 0