« Strona Główna

Pompy ciepła

[Znajdziesz w katalogu wg » | pompy ciepła | pompy ciepła kraków | producent pomp ciepła | pompy ciepła opnie]

www.vatra.pl

Opis strony Vatra jest czołowym producentem geotermalnych pomp ciepła. By wyprodukować kompleksowy system grzewczo klimatyzacyjny wykorzystujemy odnawialną energię.

Słowa kluczowe:pompy ciepła,pompy ciepła kraków,producent pomp ciepła,pompy ciepła opnie

Vatra jest producentem nowoczesnych pomp ciepła. Systemy Vatra od kilkunastu lat bez usterk są instalowane w instalacjach w Polsce i Europie. Systemy pomp ciepła przenoszą magazynowaną energię z gruntu do ośrodka o wyższej temperaturze.
Z powodu niskiej temperatury tych źródeł niemożliwym jest bezpośrednie korzystanie z dolych źródeł ciepła, dlatego wymaga się zastosowania pompy ciepła.
W naszych pompach ciepła około 3/4 energii zasilającej centralne ogrzewanie pochodzi z wnętrza Ziemi. Pozostała energia, to energia do napędu sprężarki, która jest główną częścią pompy ciepła i pozwala na na wtłoczenie energii ekologicznej z ośrodka o niskiej temperaturze do do ośrodka o wyższej temperaturze.
Naszą kadrę tworzą znakomici fachowcy z AGH, PK, PAN. Posiadają oni ogrmoną wiedzą w projektowaniu i produkcji nowych technologii.

Strona dodana: 2016-01-01 21:52:06

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Instalacje Podkategoria Ogrzewanie
- Kategoria Instalacje Podkategoria Pompy ciepłowniczeKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 3 0 0