« Strona Główna

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach

[Znajdziesz w katalogu wg » | mieszkania poznań | domy poznań | mieszkania okolice poznania | domy okolice poznania]

http://jandach.pl/

Opis strony Jandach to deweloper specjalizujący się w realizacji domów jednorodzinnych oraz lokali w zabudowie szeregowej. Obecnie trwają prace nad powstaniem zlokalizowanego pod Poznaniem Osiedla Bliskiego. Powodzenie osiedli budowanych przez Jandach polega na połączeniu świetnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem do Poznania oraz otoczeniem przyrody i miejscami do rekreacji. Dodatkowo klientów kusi rozsądna cena i praktyczne układy mieszkań.

Słowa kluczowe:mieszkania poznań, domy poznań, mieszkania okolice poznania, domy okolice poznania

Sytuuje swoje inwestycje w Poznaniu i okolicach: w Plewiskach, Luboniu, Komornikach, Skórzewie, Dąbrówce, Kórniku, Tarnowie Podgórnym, Przeźmierowie. Z chwilą wejścia na rynek tzn. od 1987 r. firma zajmowała się przede wszystkim dekarstwem. Z czasem rozszerzono ofertę o budowę mieszkań w systemie deweloperskim, ale nie tylko – Jandach buduje domy także w oparciu o specjalne zamówienie klienta. Inwestor świadczy także usługi ogólnobudowlane takie, jak naprawy, odbudowy, rekonstrukcje, modernizacje, adaptacje pomieszczeń czy przyłączenie instalacji. Do obecnej chwili wzniesiono m.in. Osiedle Głuchowo, Osiedle Nowe Podolany, Osiedle Podgórna 47, Osiedle Grunwaldzka 589 (znajdujące się w Plewiskach) oraz Szkolna 89 (także w Plewiskach).

Strona dodana: 2015-07-17 14:30:53

Strona znajduje się w podkategoriach:
- Kategoria Budownictwo Podkategoria Budowa domówKatalog budowlany - budownictwo,wyposażenie, materiały budowlane, usługi budowlane
Tematyczny, moderowany katalog stron z branży budowlanej - darmowe wpisy| 2 0 0